2733
2734
عنوان

حس شیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 286 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میرسی خوش بختم میشی

عزیزم برات صلوات فرستادم 

خانواده ها مخالفتی نمیکنن اگر اره چند وقت طول میکشه رضایت بدن؟خانواده من بیشتر مخالفه یا اون؟ بخدا من از صفحه دو سوالامو پرسیدم جوابمو بده لطفا خیلی خوابم میاد خب☹

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
من مادر ميشم😢

اره عزیزم چرا نه قربون دخترتم میری همش❤

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2738
گفتم که زمان بذار توی حقیقی رو دریابه

مرسی عزیزم

ببخشید یه سوال دیگه...به نظر شما اگه من امسال برای کنکور بخونم موفق میشم یا اینکه برم رشته روانشناسی بدون کنکور بخونم؟خیلی درگیر این مسئله ام😕

کارام جفت و جور میشه !😞؟؟

خدا بالاسرته اون برات جور میکنه فکرشو نکن 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2706