2733
2739
عنوان

حس شیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 286 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسش داره  

جانا جان من به تازگی یک پیج کلینیک انلاین مامایی زدم و دارم روش کار میکنم واسه مشاوره های خصوصی مثل واژینیسم و... ی جور درمانگر شخصی ام
این پیج میتونه برام‌دراینده درامدزا باشه علاوه بر بالابردن لول کاریم؟؟  

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
زیاد جدی نگیر همین

خواهش میکنم واضح تر بگو خیلی برامون مهمه 🥺

ممنون میشم 

من همونیم که در مورد خواهرم پرسیدم که گفتی رابطه دردسرداریه...

یعنی چی حس پسره جدی نیست؟؟

یعنی خواهرمو دوست نداره؟؟

جوابمو درست دادی یا با یکی دیگه اشتباه شد 😂😂

کاربری اصلیم تعلیق شد ، کاربری دوستمه/
2728
گلم گفتم خصوصیات ظاهری یا اخلاقی منم بگو لطفا لطفااااا

زود عصبی میشی لج بازی کمی حساسی خصوصیات ظاهری خال داری روی دستت یا شونه ات؟

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
زود عصبی میشی لج بازی کمی حساسی خصوصیات ظاهری خال داری روی دستت یا شونه ات؟

بله دقیق

به عشقم میرسم خوشبخت میشم؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
جانا جان من به تازگی یک پیج کلینیک انلاین مامایی زدم و دارم روش کار میکنم واسه مشاوره های خصوصی مثل ...

روش کار کن موفق میشی وقت بذار براش 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2738

آقا این همه گفتم نذاشتیتم بخوابم لااقل یه صلوات برام بفرستین نمیگم دیگه ها😒

بله دقیق به عشقم میرسم خوشبخت میشم؟

میرسی خوش بختم میشی

مرسی عزیزدلمممم  اگه باهاش بمونمو تلاش کنم رابطمون به جایی که مدنظرمه میرسه یعنی؟

اره میشه زمان بذار

آقا این همه گفتم نذاشتیتم بخوابم لااقل یه صلوات برام بفرستین نمیگم دیگه ها😒

اقا سوالای منو جواب بدی ۵۰ تا صلوات میفرستم واست

میخوام بدونم که شوهرم بهم وفاداره یانه؟

رابطمون دراینده چجوری میشه؟

حس مادرشوهر و جاریمم بگو لطفا

ببخشید زیاد شد سوالام

2706