2733
2734
عنوان

خانمایی که دو سزارین با فاصله کم داشتید میایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1384 بازدید | 90 پست
آره الان بچم شش ماهشه درد کلا ندارم خیلی وقته تموم شد  ولی از بیمارستان که اومدم خونه بچه کوچک ...

😅😅😅😬😬😬🤭🤭🤭🤭 اره والا 

بنظرم دومی رو باید خیلی بیشتر مراقب باشه ادم

با توجه به شیطنت های اولی

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
درکت میکنم  منم فقط برای دخترم تحمل کردم یه مدت  ولی یه ماه رو حتما سعی کن بمونی هر جوری ...

باشه عزيزم مررسي از راهنماييت❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😅😬😬😬🤭🤭🤭🤭 اره والا  بنظرم دومی رو باید خیلی بیشتر مراقب باشه ادم با توجه به شیطنت ...

بله حتماااا رو هوا باید بگیری خیلیییی مراقبت میخواد تا دومی یکم بزرگ بشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
من بعد دوسال زایمان بعدیم بود شاید باورت نشه زودتر سرپا شدم و اصلا درد اولین زایمانم  رو نداشتم ...

ممنونم از دعای قشنگت عزیزم 

اولی سردرد وحشتناکی داشتم ، دومی رو هنوز اقدام نکردم میخواستم زود بیارم ولی باید بیشتر وقت بگذره

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2728
بخاطر چي مشكل داشتي؟ درد داشتي؟ تا ١ ماهم ميتونم بمونم خونه ولي خيللللي سختهههه دارم ميپوسممم

بچه که بیاد آدم خیلی سرش شلوغ میشه امیدوارم بتونی مدیریت کنی

من بچه اولیم بی حسی بودم تا یکسال کمر درد داشتم موقع تزریق تکون خوردم ولی دومی دیگه کمر درد نشدم بیهوشی بودم

ولی از نظر زخم و اینا خیلی برام سخت بود تکون بخورم

شما دکتر گفته سزارین یا خودت انتخاب کردی؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بعد زايمان احتمالا بايد شيردهي رو نصف نصف با شير خشك بدم  چون هيچ جوووني توو بدنم نمونده بچمم ...

اشکال نداره اول سلامتی مادر مهمه تا بتونه از بچه اش مراقبت کنه 

انشالاه امروز از دیروز حالت بهتر میشه و روز به روز هم شاد تر و سالمتر هم خودتون هم نی نی قشنگت

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
زایمان اول تا پنج روز سرم سنگینی میکردخیلی بد بود

آره منم یادمه تب میکردم میلرزیدم میگفتن تب شیره 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
ميخوام ١٠ روز بعد زايمانم برگردم سركارم خُل شدم از خونه موندن ديگه سزاريني ها بنظرتون ميشههه؟ دردتو ...

بنظرم بهتره حداقل یک ماه استراحت کنی من خودم بعد دوهفته هنوز راست نمتونستم راه برم البته بچه سوم بود بچه اول زودتر سر پا شدم

به وقت تولد دوقلوها  
آره منم یادمه تب میکردم میلرزیدم میگفتن تب شیره 

عجب سخته مادر شدن مادر بودن ؛ منم تو شیردهیام سرگیجه میگیرم میگن شیر می مونه تو سینت از اونه نمیدونم والا

ماها که انتظار میکشیم برای بچه اول. اگر روزی خدا نظر لطفی بکنه و به ما بچه بده. خب من مسلما دوتا پشت ...

عزیزم . توکل کن به خدا . از خودش بخواه . نماز شب بخون . باهاش درد و دل کن . خدا رحیمه. ان شاالله به دلت نگاه میکنه . میده بهت 😍😍

عجب سخته مادر شدن مادر بودن ؛ منم تو شیردهیام سرگیجه میگیرم میگن شیر می مونه تو سینت از اونه نمیدونم ...

آره خیلی سخته ان شاء الله خدا بچه هامونو حفظ کنه همیشه

آره خیلی سخته ان شاء الله خدا بچه هامونو حفظ کنه همیشه

انشالاه زیر سایه پدر مادر بزرگ بشن

عزیزم . توکل کن به خدا . از خودش بخواه . نماز شب بخون . باهاش درد و دل کن . خدا رحیمه. ان شاالله به ...

عزیزمی گلم قربون محبتت ممنونم 😘انشاالله😥

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
زایمان اول تا پنج روز سرم سنگینی میکردخیلی بد بود

چ جالب منم این سردرد وجشتناک رو داشتم . ان شاالله سر زایمان بعدی دیگه نگیریم

2706