2733
2734
عنوان

بچه ها امروز یه چیز خیلی عجیب دیدم

376 بازدید | 19 پست

خونه داییم اینا بودیم با مامانم که روبروشون مغازه هست مامانم رفت واسه داداش کوچیکم خوراکی بخره یه زن با چادر مشکی از فاصله چندمتری دیدم خیلی عجیب اومد واسم سرش از دور یجوری بود خیلی کوچیک بود بدنش بزرگ ولی اهمیت ندادم گفتم یه زن دیگه بهم خیره شده بود هیشکی هم نبود بعد یلحظه سرم انداختم‌پایین فقط یه ثانیه برگشتم دیدم نیست یعنی جن بود؟

منو جسیکام

وای نه بابا حتما رفته تو کوچه ای جایی

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چرا دیدم نوشتی امروز تو دستشویی یه چیز عجیب دیدم😐😐

چون تاپیک پایین عنوانش این بود که دسشویی میرم اینطودی میشم و از این حرفا🤣

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
خخیلی عجیب بود ولی سرش یه مدلی بود کاملا بهم خیره شده بود ولی قیافش معلوم نبود چون از دور میدیدم

یا علی😨 من خودم امشب گرخیدم حالا توهم هی اینو بگو🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

وا کجا نوشتم

با منی؟

نه تو ننوشتی 

یکی دیگه تاپیک زده بود پایین تاپیک تو بود 

نوشته بود دسشویی میرم اینطوری میشم از این حرفا

اون کاربرم هردو رو باهم دیده چشمش قاطی کرده😂

2706