2737
2734
عنوان

با شاهزاده دبی ازدواج کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 13442 بازدید | 257 پست

فکر نکردی شاید یه نفر از عربا خبر داشته باشه بیینه این پست رو ابروت بره؟ 

عزیز دلم تو دبی اصلا بهم نمیگن سلطان 

دوم اینهمه اصلا صیغه نمیخونن سوم 

اینکه تو کشور خودشون هزارتا دختر زیل ریخته  که لازم نیست دو رو بگیرن 

چهارم اینکه 99درصد ازدواج پول داراشون  فامیلی هست یا با تاجراشونه 

پنجم اینکه راه ارتباطی ما یک ساله قطع شده تو رو با چی بردن؟ 🤣کسی نه میتونه بیاد نه میتونه بره ویزا نمیدن 

جو نده عزیزم ایشون از لحاظ سلامت روان مشکل دارن فانتزی میبافه میاد تعریف میکنه تاپیکای اولشو بخون

جو نمیدم

کاری به این دیوونه بازیا ندارم

ولی امارات کشور دشمن هست

از روز اول با حمایت استعمارگر اومده و به خاک ایران نظر داره. کسی که به خاک کشور من نظر داشته باشه دشمنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جو نمیدم کاری به این دیوونه بازیا ندارم ولی امارات کشور دشمن هست از روز اول با حمایت استعمارگر او ...

اوکی بای🙏🏻

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728
جو نمیدم کاری به این دیوونه بازیا ندارم ولی امارات کشور دشمن هست از روز اول با حمایت استعمارگر او ...

همه به ما نظر دارن

آیی بترکه چششون 😐

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
فدات عزیزم من خیلی شما رو دوست دارم تو سایت😍😍😘😘

نظر لطفته گلم 🌹🌹🌹

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اگر واقعیت باشه تو یک خائن به کشوری با خاندانی وصلت کردی که دشمن ایران و ایرانیان هستن منظورم جمهو ...

فقط جنسی که زدی رو بگو 😂😂😂

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2740

بابا چرا بعضی هاتون اینقدر جدی گرفتید؟ استارتر یه شوخی طولانی راه انداخته، شما هم تو این شوخی باشید و لذت ببرید،،، بده میگید و می‌خندید روحیه تون عوض میشه؟ فکر کنید دارید فیلم طنز میبینید، وقتی فیلم میبینید بعدش میرید یقه نویسنده میگیرید میگید دروغ بود؟ خوب معلومه فیلمنامه زاییده ذهن نویسنده ست

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
چه حرفا😂😂همه میدونن دشمن واقعی کیه

طعنه نزن

امارات سال هاست به جزایر ما و خاک ما نظر داره و همه جوره علیه مردم ما فعالیت میکنه

این دشمنی حتی زمان شاه هم بود

از همین جنس سه کیلو میخوام خودم ساقیم میخوام بدم دست مشتریام🤣🤣🤣 لامصب عجب چیزیه

فکر کنم از جنسهای البرز باشه(ملکه گدایان)

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
طعنه نزن امارات سال هاست به جزایر ما و خاک ما نظر داره و همه جوره علیه مردم ما فعالیت میکنه این دش ...

سیاسیش نکن یه شوخیه بیخیال

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
غیر اینه😁

🤣🤣🤣🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

وای خدا شما نی نی سایتی هارو حفظ کنه😂😂😂😂😂

روحم شاد شد😆😂

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤