2737
2734
عنوان

با شاهزاده دبی ازدواج کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 13425 بازدید | 257 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاهزاده تقریبا 38 سالشونه، ایشون به زبان فارسی کاملا مسلط هستن و به من هم عربی یاد میدن، الب ...

واقعن به سلامتی راستی اونجا مثل ایران نیست خانوما زن دوم را خیانت بدونن من و خانومم خیلی خوبیم و اصلن نمی خوام اینکارا کنم فقط برام سواله

2728
واقعن به سلامتی راستی اونجا مثل ایران نیست خانوما زن دوم را خیانت بدونن من و خانومم خیلی خوبیم و اصل ...

آهان پس شما آقا هستین!خب چرا نگفتین، پس همسرتون باید ساقدوش من بشه، و درخانواده سلطنتی زن سوم و چهارم هم معموله، هیچ کس حق نداره روی حرف شاهزاده حرفی بزنه، کسی در حد این نیست که با شاهزاده مخالفت کنه

2738
الان همه میگن از خواب بیدار شو سر شبم غذای سنگین نخور

غیر اینه😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

کجا بودی سلطاااان؟

ی چن مدت بود نخندیده بودم

😂😂😂😂😂😂

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

خوبه استارتر تخیلات خوبی داری 

اگه یه کلاس بری نویسنده خوبی میشی 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706