2733
2739
عنوان

شغل معلمی بی کلاسیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2418 بازدید | 118 پست
دعا‌ کنین‌ منم‌ فرهنگیان‌ دربیام

تلاش میخواد.فقطم کنکور نیست.قسمت مصاحبه و تحقیقش مهم تره.ان شاالله که با پشتکار قبول میشین.ولی خداییییش اگه عاشق تدریس نیستین این شغلو انتخاب نکنین.بچه های مردم گناه دارن

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
همین که شما اینجوری همه ی فرهنگی هارو با این الفاظ بد جمع میبندین نشانی از فرهنگ خود شماست

چکار کنم دورو برم انقدر فرهنگی بی فرهنگ دیدم

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلاش میخواد.فقطم کنکور نیست.قسمت مصاحبه و تحقیقش مهم تره.ان شاالله که با پشتکار قبول میشین.ولی خدایی ...

من‌ دوست‌ دارم‌ تدریسو‌ معلمایی‌ بودن‌ که‌ به‌خودم‌ ظلم‌ کردن‌

میخوام معلمی خوب‌ از‌ نسل‌ جدید‌ باشم‌ برای‌ جوونا

چه رفتن‌ ها‌ که‌ می‌ ارزد‌ به‌ ماندن  های  پوشالی💫💛
2731
من به شدددددت علاقه دارم در حدی که وقتی بهش فکر میکنم بغض میکنم و حتی یک درصدم به حقوقش فکر نکردم و ...

حقوق‌بدی‌نداره

الان‌ استاد‌دانشگاه‌۱۲،۱۳میلیون‌

معلم‌راهنمایی‌دبیرستانم‌۶تا۷‌میلیون

چه رفتن‌ ها‌ که‌ می‌ ارزد‌ به‌ ماندن  های  پوشالی💫💛
چکار کنم دورو برم انقدر فرهنگی بی فرهنگ دیدم

باهات وارد بحث نمیشم.چون نمیخوام فکر کنی من فرهنگی هم بی فرهنگم..ولی هیچوقت هیچوقت بخاطر یکی یا چنتا به یه صنف توهین نکن عزیزم.باور کن اونموقع همه خودتو بد میدونن..تو هر صنفب هم بد هست هم خوب.این ربطی به شغل ادما نداره.بد و خسیس و بی ادب و بی فرهنگ بودن بسی به ذات ادم داره نه شغلشون.موفق باشبن

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2738

ن عالیه

خودمم ب امیدخدا قراره معلم بشم

آقا امام رضا..میدونم خیلی گناهکار بودم،میدونم گناهام بزرگ بود..ولی تو که از دلم خبر داری!میدونی دیگه توبه کردم..میدونی که دیگه سمت اون گناها نمیرم آقا..به خودت توسل کردم...واسطه شو و از خدا بخواه آرزومو براورده کنه...قول میدم هروقت بهش رسیدم هرسال بیام پابوست آقا...ضامن آهو شدی ضامن منم شو:)به خودت قسم ایندفعه ناامیدت نمیکنم..تو که یبار به خدا گفتی و حاجتمو داد..میدونم اونموقع اشتباه کردم ولی ببخش!ببخش و هرجوری شده منو به آرزوم برسون...سلامتی روزیکه دستشو بگیرم بیایم حرم پابوست و از شادی گریه کنم بگم اقا ممنونم ازت..بگم آقا این همونیه که میخواستم..ممنون که صدامو شنیدی آقا جان...ممنون ک بخشیدیم..آقاجان دیگه مال خودم شده..داشتنشو مدیون توعم آقا جان....دارم به امید رسیدن چنین روزی زندگی میکنم پس ب خدا بگو زودتر آقا....دوست دارم آقا جان...دوست جونیم اگه میشه یه صلوات برای حاجت منم بفرست که خیلی نیاز دارم
زیاد با کلاس نیس اما اقایون خیلی دوس دارن خانومشون معلم باشه

چرا؟

آقایون داداشام لطفا زیر خط فقر یکم دوستانه تر بشینید بقیه هم جا شن راستی دوستان چهار درصدیی که بالای خط فقرن ، احساس تنهایی و پوچی و خطر نمیکنین؟🤔چطوری نمیترسین تنهایی بالای خط فقر زندگی میکنین اصن بالای خط فقر ی حس عجیبیه مث بیابون برهوت میمونه کسی توش نیست😐 چیه نکنه تویی ک داری میخونی هم از خودمونی کلک😂 اصن چرا همه چی ایقد گرونه؟😒چرا من چاقم؟🙄 چرا من تو تابستون باید ساعت هشت صب کلاس داشته باشم؟😐چرا وقتی ازدواج کردی بعد از چند سال میای عکستونو میذاری میگی من و شوهرم ب هم میایم یا ن؟🤦حالا مثن ب هم نیاید میخوای چ کار کنی اسی جون؟طلاق میگیری گلم؟😒 فقط اعصاب خودتو خراب میکنی😁  چرا ترامپ زیر چشماش ایقد سفیده؟😑چرا تو داری امضامو میخونی؟😂چرا به هایده میگن یه خواننده ی لس آنجلسی...؟چرا کرمانشاهیا بعد از دوسال هنوز خونه ندارن ؟چرا امسال سیل اومد؟چرا نذاشتن جنازه ی فرهاد توی ایران خاک بشه؟چرا سزارین توی ایران اختیاری نیست و زنان حامله برای ب دنیا اوردن فرزند باید کلی استرس داشته باشن؟🙁 چرا انقدر ب حرف دیگران اهمیت میدیم؟ چرا اهواز هوا نداره؟چرا مردم تو فقر و گرسنگی دارن زندگی میکنن؟چرا ؟ چرا ؟چرا...؟
2706