2737
2739

بیاد بهم بگه گوشی پوکو ایکس تری خوبه بخرم یا سامسونگ سری اس ۵۰

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

پوکو ک این جدید ک نصف صفش دوربینع خیلی خفنع 

اونع منظورت؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوکو تازه اومده چندتا از فامیلای ما دارن ولی انقد نگذشته ک صد درصد بگی خوبه،ولی تا الان ک خیلی خوب بوده فردا هم همسر منم میخواد بگیره 

اگ هم گرفتی پوکو ایکس تری پرو بگیر،،مدل ان اف سی خوب نی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2728

بین این دوتا a50 

البته اگر واسه گیم میخوای ایکس تری 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
من کلا مدلایی ک شما میگی نداشتم ولی فک میکنم سامسونگ برند شناخته تری هس

آخه میگن الان خیلی هنگی شده و داره پول برندشو میگیره من چندماه پیش خریدم آ۱۱رو افتضاحه افتضاح

بین این دوتا a50  البته اگر واسه گیم میخوای ایکس تری

اونم خیلی بد گفتن ازش سری آ رو کلن بد تعریف میکنن

2740
اونم خیلی بد گفتن ازش سری آ رو کلن بد تعریف میکنن

من داداشم a50داره راضیه که 

خودمم شیا نوت ۹اس دارم بد نیس 

پوگو ایکس تری خیلی سنگینه حتی از گوشی منم که خیلی سنگینه سنگین تره 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
آخه میگن الان خیلی هنگی شده و داره پول برندشو میگیره من چندماه پیش خریدم آ۱۱رو افتضاحه افتضاح

اخه اون برند اولی ک گفتی هنوز زمانی زیادی نیس ک اومده یکم ریکسی تره باز حداقل سامسونگ یاشیامی هوایی شناخته تره قطعاتش راحت ترپیدا میشه

من داداشم a50داره راضیه که  خودمم شیا نوت ۹اس دارم بد نیس  پوگو ایکس تری خیلی سنگینه حتی ...

دوربینش خوبه هنگ نمیکنه آنتن دهی چی؟؟

دوربینش خوبه هنگ نمیکنه آنتن دهی چی؟؟

هنگ میکنه ی کم آنتن دهیشم من فعلا جای با آنتن دهی ضعیف نبودم که ببینم چه جوریه دوربینشم بد نیس خوبه

هنگ میکنه ی کم آنتن دهیشم من فعلا جای با آنتن دهی ضعیف نبودم که ببینم چه جوریه دوربینشم بد نیس خوبه

ن برا داداشت

ن برا داداشت

ها 😁🤦اونو جزئیاتشو نمیدونم فقط میدونم راضیه 

سلام اسی ببخشید حرفم باتاپیکت بی ربطه خاسم بپرسم شمابراچاقی زنجفیل وبهارنارنج و...دم میکردی میخوردی نتیجه داده یانه؟وکامل برامن توضیح میدی چطوری قاطی کنم ودم کنم اگ نتیجه گرفتی

2706