2733
2734
عنوان

درد استخوان لگن

789 بازدید | 7 پست

تو هفته 19 هستم . شبها از درد استخوان عانه (باسن)از خواب بیدار میشم.انگار چاقو خوردم. دکتر بهم آمپول و قرص داده برای جلوگیری از زایمان زود رس . میخوام ببینم این درد شایع هست. کسی این تجربه رو داره . دکترش نظرش چی بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی دارو نداده پزشکتون ؟ 

به من گفتن بخاطر هرمون ریلاکسین هستش که لگن رو برای زایمان آماده میکنه .منتها بعضیا بخاطر کشیدگی رباط های لگن دچار درد های زجرآوری میشن . من نمیدونم چرا انقد بهم دارو داده پزشکم.

نه  به خاطر بالاتر رفتن وزنه  فقط گفت از سرویس فرنگی استفاده کن

دیشب خیلی سرچ کردم به این نتیجه رسیدم که دردم از نوع مفاصل گرد لگن هستش.سیاتیک نیست.چون فقط تو باسن اونم قسمت چپ محدود شده. به پاها و کمر کشیده نمیشه.نوشته جنب و جوش رو باید کم کرد تا عضلات کمتر کشیده بشه.از هفته ی16 معمولا شروع میشه و خوش شانس باشیم سه ماهه سوم برطرف میشه و احتیاج به دارو نیست . پزشک من علاقه زیادی به تجویز انواع داروها داره. فقط پنج جور مکمل بهم داده که معده مو بهم ریخته.در حالیکه تغذیه م خوبه و تو آزمایش خون کمبودی نداشتم.به توصیه پزشک شما میخوام عمل کم منم.

دیشب خیلی سرچ کردم به این نتیجه رسیدم که دردم از نوع مفاصل گرد لگن هستش.سیاتیک نیست.چون فقط تو باسن ...

درسته 

کلسیم هم بخور

یه دلیلشم وزن شکم روی لگن هست و فشار میاره 

بعدم روی شکم و پشت نمیخوابیم همش به پهلو و فشار روی لگن

2740