2737
2739
عنوان

اسباب بازی پسر کوچولوی ۹ ماهه

201 بازدید | 11 پست

بچه ها می خوام چند تا اسباب بازی واسه پسر ۹ ماهه م بخرم

یه زنبور موزیکال تو دیجی کالا پیدا کردم خوشم اومد ولی دیگه نمیدونم چی بخرم که سرگرمش کنه

میشه اگه  اسباب بازی خوبی میشناسین که بچه تون باهاش سرگرم میشه اسم یا عکسشو بفرستین؟ 

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

یه اسبایی هست دور میزنن دور یه میله

دیجی کالا دیده بودم

اونام خوبن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

عزیزم میتونی پازل هم شروع کنی،از اون چوبی دسته دارا،از ساده ترین سطحش شروع کن ،کتابای حمام 

کلا تا میتونی از الان عادتش بده به بازیای فکری من برا پسر بزرگم خیلی خوب کار کردم نتیجشو دارم میبینم،کوچیکه نه متاسفانه ،بمیرم براش خیلی سرم شلوغ بود😭

موسیقی کودکان هم همینطور

مدرس زبان فرانسه بصورت انلاين وتضمينى
عزیزم میتونی پازل هم شروع کنی،از اون چوبی دسته دارا،از ساده ترین سطحش شروع کن ،کتابای حمام  کل ...

برام یه عکس از اون‌پازلی که منظورته میفرستی

2738
پسره براش ماشین بخر از ای باطری خورا که چراغ دارن خانه سازیم خوبه براش تاب بخر دختر من یدونه اسب دار ...

میشه عکس اسب رو برام بفرستی؟