2733
2734

سلام دوستان من دیروز ۸ ام پریودیم یدونه سینال اف زدم و دیشب هم رابطه جنسی داشتم بدون جلوگیری حالا الان لکه بینی دارم اونایی ک استفاده کردن و تجربه دارن میشه بگن دلیلش چیه ؟ آیا طبیعیه یا برم دکتر ؟؟

عزیزم من یه خانمی دیدم تو مطب دکتر زنان 

سه قلو داشت ولی زود یعنی 7 ماهه بدنیا اومده بودن و گفت فقط امپول سینال اف زده. 

تو تاپیکای قدیمی هم راجع به این آمپول و کسانی که استفاده کردن خیلی مطالب خوبی هست سرچ کن

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یه خانمی دیدم تو مطب دکتر زنان  سه قلو داشت ولی زود یعنی 7 ماهه بدنیا اومده بودن و گف ...

ممنون عزیزم . انقده سرچ کردم خسته شدم اخه تاحالا پیش نیومده بود غیر از پریودی لک ببینم گفتم حتما از آمپوله خیلی استرس دارم iui باید بشم

2731

عزیزدلم فقط استرسو دور کن مثلا ذکر بگو یا یه کار هنری مثل بافتنی یا هرچیزی انجام بده ....

ان شاءالله که هر چی خیره پیش میاد😍💚

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾

عیب نداره بنظرمن استرس نداشته باش ای امپولا برای تحریک تخمدان هورمونیه همیچین مشکلهایی رو ایجاد میکنه ،من سال ۹۸ تخمک کشی انجام دادم همین امپول رو میزدم الان از سال ۹۸ تا الان که ۱۴۰۰ هستیم  لکه بینی دارم 

عیب نداره بنظرمن استرس نداشته باش ای امپولا برای تحریک تخمدان هورمونیه همیچین مشکلهایی رو ایجاد میکن ...

یکبار فقط لکه بینی داشتم دیگه چیزی نیومده . ببخشید شما ivf انجام دادین ؟  مشکل تون چی بود باردار شدین؟

2740
 یکبار فقط لکه بینی داشتم دیگه چیزی نیومده . ببخشید شما ivf انجام دادین ؟  مشکل تون چی بو ...

من تخمک کشی انجام دادم ۸ تا جنینی دارم ماه دیگه میخوام برم برای انتقال ،شما تو چه مرحله ای هستی 

من تخمک کشی انجام دادم ۸ تا جنینی دارم ماه دیگه میخوام برم برای انتقال ،شما تو چه مرحله ای هستی  ...

ب من گفتن باید iui بشم تازه روز ۱۰ سیکلم هستم . از سوم تا ۷ پریودی شبی دوتا لتروزول خوردم روز ۸ ام یدونه سینال اف زدم . ۱ تیر هم باید برم سونو بشم وضعیتمو ببینن بعد تاریخ iui رو مشخص کنن

من همسرم مشکلی نداشت

خداروشکر . من امروز سونو شدم برا پنجشنبه نوبت زدن iui بشم . قرص استرادیول هم دادن شبی یدونه بخورم تاiui . فقط گفتن صبحiui میشی ولی شب دوتا امپول اچ سی جی میزنی . گفتن قبلا اول امپولارو باید میزدی ولی الان بعد ای یو ای باید بزنی اول ترسیدم ولی گفتن اینجور بهتره جواب دهیش