2733
2739
عنوان

دارم دیوونه میشمم😭😭

2621 بازدید | 32 پست

سلام دوستان من یه ماهیه تکرر ادرار گرفتم گاهی خوب خوبم گاهی افتضاحم خسته شدم وسواس دارم نمیتونم برم دکتر از داروخونه قرص گرفتپ گفت شاید عفونت ادرار داری آخراشه خیلی بهتر شدم ولی گاهی انگار استرس دارم فکرم درگیره یا بعد دستشویی رفتن خیلی بدتر میشم همش فکر میکنم دستشوییم داره میریزه یا ریخته کسی هم مثل من باشه؟میشه از زیاد شستن باشه آب جمع بشه هی فشار بیاد درد بگیره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تجربه شماروداشتم همین حالتی بودم رفتم دکتربعدازآزمایش وسونوفهمیدم کلیم سنگ آورده شماهم حتمابه یه پزشک مراجعه کن سرخود دارممصرف نکن واینکه به مثانت فشارنیاراصلا

حیف عشقی که باتوحرومم شد..
من تجربه شماروداشتم همین حالتی بودم رفتم دکتربعدازآزمایش وسونوفهمیدم کلیم سنگ آورده شماهم حتمابه یه ...

من وسواس دارم نمیتونم برمممم😭😭آزمایش اینا یعنی هیچ دردی تو کلیه نداشتی فقط حس دستشویی داشتی؟

2740
دکتر رفتنش مشکل ندارم بیشتر با آزمایش و سونو دادن مشکل دارم وسواس دارم نمیتونم

عزیزم خب مجبوری باید ببینی چیه

شاید دیابته ،شاید سنگ کلیست

اگر بخندی میگذره. اگر نخندی بازم میگذره. پس لااقل بخند، تا خوش بگذره ...
من وسواس دارم نمیتونم برمممم😭😭آزمایش اینا یعنی هیچ دردی تو کلیه نداشتی فقط حس دستشویی داشتی؟

نه هیچ دردی توکلیه هام نداشتم فقط تکرر ادرار وسوزش ادرارشدید

یعنی چی وسواس دارم یعنی وسواس ازسلامتیت مهمتره؟

حیف عشقی که باتوحرومم شد..
نه هیچ دردی توکلیه هام نداشتم فقط تکرر ادرار وسوزش ادرارشدید یعنی چی وسواس دارم یعنی وسواس ازسلامتی ...

من اصلا اصلا اصلا سوزش ندارم  فقط این احساس ادرار و فشار بعد دستشویی دارم ولی یکم بگذره خوب میشه زیادم آب و اینا میخورم اصلا فشار نمیاد میتونم نگه دارم دستشوییمو فقط موقع بعد دستشویی اینطوری میشم

عزیزم خب مجبوری باید ببینی چیه شاید دیابته ،شاید سنگ کلیست

آخه من فقط بعد دستشویی اینطوری میشم اصلا موقع دستشویی کردن سوزش ندارم یه ساعت میگذره خوب میشم حتس اگه دستشویی داشته باشم انقدر فشار نمیاره مجبور بشم برم ولی بعد دستشویی اینطوری میشم دقت کردم اعصابم خراب باشه بدتر میشم ولی خونه کسی باشم حالم خوب باشه زیاد اینطوری نمیشم

2706