2733
2739
عنوان

خانومایی که همسرانمون سابقه .......

1021 بازدید | 46 پست

خیانت دارن بیان ؟؟؟؟

میدونم الان میگید جدا شو

یا بمون و حرف نزن 

همه اینارو میدونم و کلی تاپیک راجه بهش خوندم 

فقط ی چیزی رو میخوام یدونم 

کسی بوده شوهرش با ی تلنگر درست شده باشه و دیگ سراغش نرفته باشه ؟؟؟؟ 

راهکاری چیزی‌ندارید که واقعا جواب گرفته باشید ؟؟؟؟

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍

من یه نفر رو دیدم 

نمیدونم چه تلنگری اما الان عاشق زن و بچه اشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من یه نفر رو دیدم  نمیدونم چه تلنگری اما الان عاشق زن و بچه اشه

شوهر منم به ظاهر عاشقه هیچی کم نمیزاره ولی احساس میکنم مریضه واسه سرگرمی هر‌چند وقت ی بار ی غلطی میکنه نمیدونم چه مرگشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم به ظاهر عاشقه هیچی کم نمیزاره ولی احساس میکنم مریضه واسه سرگرمی هر‌چند وقت ی بار ی غلطی میک ...

عزیزم شوهرت هیچ هم عاشق‌نیست! الکی خودتو خوشحال نکن! قبلا هم لابد اینکارو کرده بعد دیده هرکاری کنه تو میمونی و ولش نمیکنی داره بازم ادامه میده وگرنه اگه یکی فک کنه ممکنه طرفو از دست‌بده همچین غلطی نمیکنه! کسی که یک بار زد بازم میزنه! کسی که یک بار خیانت کرد بازم میکنه! اگه از خط قرمزات رد شده و‌تو‌ موندی بازم باهاش پس ادامه هم میدی

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2731
عزیزم شوهرت هیچ هم عاشق‌نیست! الکی خودتو خوشحال نکن! قبلا هم لابد اینکارو کرده بعد دیده هرکاری کنه ت ...

اره عزیزم حرفت کاملا درسته 😔😔

گروه ملکه همسرت باش کلاس خیانت گذاشته برای اونایی که خیانت دیدن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
شوهر منم به ظاهر عاشقه هیچی کم نمیزاره ولی احساس میکنم مریضه واسه سرگرمی هر‌چند وقت ی بار ی غلطی میک ...

شوهرت تنوع طلبه

اینم باید بدونی که 90 درصد اقایون چه مجرد باشن و چه متاهل به پیشنهاد خانم ها جواب مثبت میدن و خیلی سخت میتونن جلوی خودشون رو بگیرن...

2738

شوهرمنم خیانت میکنه،درحدچت وتلفنی رو مطمئنیم پارس چندباردیدم،خیلی راحت گفت همینکه هست

خرجی نمیده،خسیس،کتک میزنه،محدودمیکنه

تازه دوهفته پیش منوگذاشت خونه بابام وگفت دیگه نمیخوادم،خالاهم نمیره درخواست طلاق بده

منم تصمیم جدی دارم برای به اجرا گذاشتن مهریه

حرف آخر:

برای خودتون ارزش قائل باشید

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

مال منم.

خیلی دوستم داره.همه کاری میکنه.

اما خب زیادی گیر میده.مجازی ندارم.جایی نمیتونم برم.

خودشم میدونم هرازچندگاهی که قایمکی تلگرام نصب میکنه و میفهمم کارایی میکنه.

ولی خو به روش نمیشه بیارم.ممکنه زرنگتر بشه.

همین به روش اوردم تلگرامش شد قایمکی

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

همسر من قبل از ازدواجمون با چند نفر در ارتباط بود البته ما رابطه معناداری قبل از ازدواج باهم نداشتیم تو تعریف خیانت به من قرار نمیگیره 

بهرحال بعد از پیشنهاد ازدواجش هیچ موردی نبوده

گروه ملکه همسرت باش کلاس خیانت گذاشته برای اونایی که خیانت دیدن

فایده ای هم داره ؟؟؟

میشه لینکشو بدی 

2706