2752
2734
عنوان

شماهم بودین قبول میکردین

102 بازدید | 19 پست

من ۴ ماهه نامزدیمون بهم خورده 

نسبت به آقایون بی اعتمادم ی خاستگاری دارم 

چشم پزشکه ۲۷ سالشه 

قد بلنده خوشگله کار و خونه و ماشینم داره 

دوستمم داره فقط ی خواهر داره هی تیکه میندازه که تو قبلا نامزد داشتی 

خب ما ۶ ماه نامزد بودیم بدترین کاری که کردیم این بود که میرفتیم رستوران و باهم حرفای عاشقانه میزدیم هیییچ کاری هیچ کاری نکردیم

یعنی هیچیا هیچییییی 

ولی من دلم گیر نامزد قبلیمه با اینکه بهم بدی کرد بازم ...

الان چیکار کنم بنظرتون قبولش کنم برم سر خونه زندگیم؟

راستی نامزد قبلیم گفته ازدواج کنی میکشم ازش میترسمممم

شرایط نامزد قبلیت چی بوده؟

چرا جدا شدین؟

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی چی مگه شهر هرته ک ازدواج کنی تو رو بکشه عزیزم من جای تو بودم اونو فراموش میکردم و میرفتم دنبال کسی ک دوستم داره و منو میخواد و داری میگی ک از همه نظر خواستگارت اوکیه ی بسم الله بگو و قبول کن اگه نامزد قبلیت واست مزاحمتی ایجاد کرد صداشو ضبط کن یا یواشکی ازش فیلم بگیر و برو ازش شکایت کن ازش تعهد میگیرن و دیگه جرئت نمیکنه از این کارا کنه

ترس نداره 

یه مدت آشنا بشین 

خواهرش چیزی گفت بگو گذشته‌م برام مهم نیست و درسایی که لازم بود و ازش گرفتم فکر نمیکنم به کسی مربوط باشه

ببین تاثیر حرف خواهر روی خواستگار چقدره 

ان شاالله خوشبخت بشی

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱
شرایط نامزد قبلیت چی بوده؟ چرا جدا شدین؟

اولا که خیلی پولدار بود 

بعد ورشکست شد هر چی بهش گفتم فدای سرت کار میکنیم

هرچی تو بخوای من خودتو دوست دارم هرچی بهش گفتم پول نداری به جهنم باور نکرد و زد تو صورتم و اینکه فهمیدم همزمان با من ی زن داره 

من ۲۲ سالمه دانشجوی پزشکی  نامزد قبلیم برج ساز بود که ورشکست شد

۲۷ساله چطور چشم پزشکن؟! رزیدنتن؟!

وقتی لب پرتگاهی نگران نباش،یا خدا تو رو از پشت میگیره یا پرواز رو یادت میده....❤️
2706