2733
2739
عنوان

خانوما شما حاضر بودین ....

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم چرا احساس میکنم زنی که بیرون کار نمیکنه از بی هنریشه یعنی چون کاری بلد نیست کار نمیکنه

عزیزم من مهندسم از یه دانشگاه دولتی خیلی معتبر 

کلی نرم افزار و زبان بلدم میتونم حداقل اونا رو اموزش بدم

ظاهر و سرزبونمم خوبه میتونم حتی برای ساده ترین کارا اقدام کنم نیازی نیست دنبال شغل خاصی بگردم

ولی نمیخوام کار کنم اصلا ربطی به بی هنری نداره

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

خب الانم خیلی از خانوما کار میکنن و استقلال مالی دارن

ولی کو حقوق برابر 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2738
وظیفشه بده عزیزم من خودم کار میکنم ولی شوهرم حتما باید بهم پول بده

آخه اینجوری خیلی از حقوق زنا پایمال میشه 

تیکری که مشاهده میکنید برای آزمون وکالتمه 😍😍. میشه برای قبولیم یه صلوات بفرستید خیلی آرزو دارم خانم وکیل شم .توجه توجه این کاریری توسط دو نفر استفاده میشه من و دوستم
منظورتو پتوجه نشدم ینی با کار کردن حقوقمون پایمال بشه؟

نه با دادن نفقه مردا میگن چون ما خرجی میدیم پس حق داریم در مورد همه چیز زن نظر بدیم و هر چی ما بگیم باشه.

تیکری که مشاهده میکنید برای آزمون وکالتمه 😍😍. میشه برای قبولیم یه صلوات بفرستید خیلی آرزو دارم خانم وکیل شم .توجه توجه این کاریری توسط دو نفر استفاده میشه من و دوستم

خیر...

در ضمن شاغل هستم و از هجده سالگی کار کرده‌ام و دیگه پول از پدرم نگرفته‌ام.به لطف الهی استقلال مالی دارم‌. جهازم رو خودم خریدم و در زندگی با همسرم هم، پولی تقریبا بهم نمیداد و همه مخارجم تقریبا پای خودم بود. و از وقتی که جدا شدم هم مخارجم به عهده خودم است.

با این حال خیر...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نه با دادن نفقه مردا میگن چون ما خرجی میدیم پس حق داریم در مورد همه چیز زن نظر بدیم و هر چی ما بگیم ...

مشکل از اون مدل مردهاس

آدم حسابی زیاده، باید ببینی طرفت چجوریه

ممکن هزارتا تغییر هم توی حقوق زن ایجاد بشه ولی وقتی مرد بی شعور باسه فایده نداره

2706