2737
2739
عنوان

من عاشق همسرم هستم .

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 87 پست
دو سال  پنج ساله ازدواج کردیم

چند سالتونه؟ 

سنتی بود یا خودتون ازدواج کردین؟

به خاطر رابطه خوبتون این سوالارو میپرسم

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا یا انگ دروغ گویی میزنن که مثلا اومدی پز زیر پوستی بدی...

همین که یک نفر با تایپیک من بیشتر هواسش به زندگیش باشه و قدر شریک زندگیش را بدونه برام کافیه 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...

واقعا مردا خیلی تلاش میکنن مسئولیت گردنشونه 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
اگه برعکس اینا ک گفتی باشه چی؟؟

نظر من فقط محبته 

انقد بهش محبت کن که یه روزی بیاد و بگه از این همه ابراز لطف شرمندم کردی 

2740
چند سالتونه؟  سنتی بود یا خودتون ازدواج کردین؟ به خاطر رابطه خوبتون این سوالارو میپرسم

فاصلع سنی بنظرم ربطی نداره دخترا منو شوهرم خیلی اختلاف سنی داریم من۷۸ام اون۶۴ میفهمیم همو عین دوتا دوستیم 

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
دورم ازش دلم تنگه براش ایده ال نیست ولی دوسم داره منم عاشقشم 

انشاالله دلتنگی تون برطرف میشه

منم همسرم خوبه برام کم نزاشته رابطمون خوبه 

اما اصلااا هیچ محبتی بهم نمیکنه ن لفظی ن حضوری برخوردمون عادیه میگیم می‌خندیم ولی حرفای عاشقانه ای نیست بینمون و وقتی دوریم ن پیامی ن زنگی خیلی باشه فقط روزی یبار زنگ ک اونم بیشترش از طرفه منه..این دلیل کافیه برا ک خوبیاش به چشمم نیاد؟

چه تاپیک قشنگی🤗😍🤗خوشبخت باشید💖💖💖

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
همین که یک نفر با تایپیک من بیشتر هواسش به زندگیش باشه و قدر شریک زندگیش را بدونه برام کافیه 

شما گفتین از محبت خارها گل میشه حرفتون درسته شوهر من ک اصلا دوسم نداشت همش ب من می گفت برو ولی الان دوسم داره

حتی اگه ذره ایی ته دلت به امام زمان(عج) اعتقاد داری یه صلوات برا سلامتیش بفرست و بگو اللهم عجل لولیک الفرج