2733
2734

سلام دوستان

یه شرح خالی از خودم بگم براتون

من از فروردین۱۳۹۸ آلرژی لعنتیم شروع شد

بهتره بگم از روز عقدم شروع شد!

شاید فکر کنین آلرژی یه بیماری ساده س! فقط کسایی ک آلرژی دارن میدونن من چی کشیدم

از صبح ک بیدار میشدم تا تا شب کلی عطسه و آبریزش چشم و بینی داشتم

خیلی برام خجالت‌آور بود همش دستم دستمال کاغذی بود مخصوصاً بعد از کرونا که بیشتر اذیت می شدم از طرفی انقدر که عطسه زدن و آبریزش بینی داشتم که پولیپ گرفتم

و آرزوم شده بود بتونم راحت بخوابم شاید باورتون نشه ولی بارها آرزوی مرگ میکردم تحملش به شدت سخت بود

آخرین باری که دکتر رفتم یعنی حدوداً یک هفته قبل از رفتن به مشهد دکتر وقتی بینیم و گلوم رو معاینه کرد

اولین واکنشی ک نشون داد این بود: واااووو چه آلرژی وحشتناکی!

و بهم گفت متاسفانه ریه ت هم درگیر شده و کم کم آسم هم داری میگیری

و بهم گفت این بیماری درمانی نداره...

یادمه وقتی شوهرم رفت دارو بخره من تو همون مطب گریه کردم از اینکه چرا قرار نیست هیچ وقت خوب بشم باورم نمیشد دو هفته بعد توی همین مطب از خوشحالی گریه کنم ...

برای اینکه پست طولانی نشه بقیه رو تو پست بعدی میگم نیازی به پربازدید شدن ندارم

کسی هم منو نمیشناسه.... فقط میخوام به دوستان بگم به خدا توکل کنین...

خداروشکر عزیزم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بهم گفت با این آلرژی وحشتناکی که داری تا آخر عمرت مجبوری چندین بار عمل پولیپ کنی چون هر دفعه بینیت پولیپ میاره

خلاصه بگم به شدت تو دلم افتاد که برم مشهد یعنی انقدر بیقرار مشهد بودم که برای خودمم عجیب بود

همسرم رو مجاب کردم و خیلی فوری رفتیم مشهد ...

یادمه تو قطار هم آلرژی داشتم حتی وارد صحن که شدم هم آلرژی داشتم وقتی رفتم حرم از ته قلبم از امام رضا خواستم که شفام بده امام رو به پسرشون امام جواد قسم دادم که شفام بدن...

دو رکعت نماز حاجت امام جواد خوندم همچنین چند تا از دعاهای مختلف که همونجا از اینترنت سرچ کردم..

رفتم خونه یک روز_ دو روز یه هفته دیگه اثری از بیماری نبود بعد از یه هفته(مجموعا ۲هفته) رفتم پیش همون دکتر

وقتی بینی رو معاینه کرد با تعجب نگام کرد و گفت واقعاً خودتی؟؟!! چرا آلرژی نداری؟؟!

ریه ت هم که پاکسازی شده و دیگه نیازی به عمل نداری...

الان حدود یک ماه داره میگذره ولی من همچنان الرژی ندارم و شبها راحت میخوابم...و مطمئنم که از امام رضا شفام رو گرفتم...

2731
2738

سلام عزیزم،التماس دعا،تو رو خدا واسه حاجت روا شدنم از ته دلت دعا کن،شب وروزمون شدن گریه،دعا کن حاجت روا شم دلمون اروم بگیره😭😭😭😞🥺🙏

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
2706