2737
2739

بچه ها شوهرم بلاخره دهن باز کرد و گفت یه دختری هست تو شرکت بسته بندی واسه کارتن لباس شوهرم 4 تا بوتیک مردونه داره با شرکت بسته بندی کار میکنه گفت تازه استخدام شده منشی روانیم کرده هر روز زنگ میزنه چرتو پرت تحویلم میده یه روز بهونه فاکتور زنگ میزنه یه روز به بهانه اختلاف حساب زنگ میزنه چند بار بهم گفته من دوستت دارم میخام باهام باشی میدونه زن دارم بهش گفتم حدتو بدون سر چیزای الکی باز زنگ میزنه میگه یه مدت مجبورم با این شرکت کار کنم بسته های دبی دستش مونده همین الان به فالانی زنگ میزنم جلو روت زنگ زد گفت آقای فلانی منشیتون کمر بسته زندگی منو داغون کنه هی زنگ میزنه به من روان خانم منو بهم ریخته لطفا از کسی که تو دفتر استخدامش میکنین مطمئن شید تا مثه الان معامله مونو بهم نزنه سر رفتار های زشت و خجالت آورش و اعتبارتون پیش من ازبین رفت با کار منشیتون بهم گفت اگه دوستت نداشتم خیییلیا هستن بجز این که دنبال خراب کردن زندگیمونن باز من مثه سگ دنبال توام گف تا خانوادم میگن زنتو طلاق بده ولی من دوستت دارم نمیتونم بفهم با من باش علیه من نباش من بخاطرت دارم میجنگم تو بامن نجنگ نمیدونم حرفاشو باور کنم یا نه خیلی مشکوکه😰😰😰😰

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گف من بهش گفتم دیگه زنگ نزنه وگرنه کاری میکنم از نون خوردن بیافتی اونم گفت باشه و عذرخواهی کرد باز امروز زنگ زد که من گوشی شوهرمو برداشتم و این داستان‌ها شد

چیزی که واسم بیشتر غیر باوره اینه که شوهرم گفت خانواده و مادرش اسرار میکنن که منو طلاق بده 😰

آخه من جز خوبی و احترام کاریشون نکردم که نمیفهمم چیو باور کنم😭😭😭😭😭

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
2731

این شوهر را باید پرستید 

عزیزم به هرچیزی تو زندگی اعتقاد داشتی باشی، همون برات اتفاق میفته. انرژی مثبت بفرست و به خودت بگو بهترین شوهر دنیا همینه، واله! کی میاد صادقانه بگه! 

از نظرم تازه واسه اینکه بهترم بشه، یه رفتارت را تغییر بده، مثلا اگر صبحا واسش صبحانه نمیزاشتی، الان از فردا اقدام کن صبحانه درست کن واسش

شوهرت از اوناس که میخاد بگه کل شهر دنباله منن

آخه دختره زنگ زد به گوشی شوهرم من جواب دادم سریع قطع کرد چند روزه بهم اس ام اس های عجیب میاد. راحب شوهرم خیلی انکار کرد چند روزه داره انکار میکنه امروز دهن باز کرده 

2738
تاپیک هات میخونم یاد رمان ها میوفتم زن و شوهر خوشگل خوشتیپ جذاب مرد پولدار همه اونو میخوان اون فقط ت ...

غلط کرده اگه منو میخاست که خیانت نمیکرد 

نمیدونی چه روزا ما باهم گذروندیم خودم حس میکنم داره خیانت میکنه من زنم میفهمم اون اینجوری نشون میده که منو میخاد 

این شوهر را باید پرستید  عزیزم به هرچیزی تو زندگی اعتقاد داشتی باشی، همون برات اتفاق میفته. ان ...

این نیومد صادقانه بگه داشت لو میرفت گف بزار تا لو نرفته همه چی خودم یه غصه سرهم کنم بخدا خییلی هفت خطه شوهرم ازاون آدمای چرب زبون مار سفته 😏😏😏

ببین این یه فرضیس.   نظر من اینه که به‌ اون‌ خانوم علاقه‌ نشون‌ داده‌. حاالا‌ با‌ نقشه میخاد‌ کنسل کنه‌. 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
چرا خانوادش میخوان تو رو طلاق بده مگه بچه بازیه اخه؟

همین بخدا خودم شکم 😫😫😫😫

ببین این یه فرضیس.   نظر من اینه که به‌ اون‌ خانوم علاقه‌ نشون‌ داده‌. حاالا‌ با‌ نقشه میخاد‌ ک ...

خودمم همین فکرو میکنم خودش خارش داره 

گردن اون میندازه آخه خب چرا این حرفا رو بمن میزنه 😫😫😫😫😫😫😫

2706