2737
2734
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنین😔😔😔😭😭😭

230 بازدید | 13 پست

چاه راه خروجی تخلیه آب ماشین لباسشوییمون گرفته و آبی که از شستشوی لباسها از ماشین خارج میشه پس زده میشه ریخته میشه کف آشپزخونه😔

تحقیق کردم دیدم انگار باید فنر بزنیم تا باز بشه

فنر زدن خیلی کثیف کاری داره؟

تو را خدا راهنماییم کنین

دارم دق میکنم

تعمیر کار🙂

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

بستگی داره کی براتون فنر بزنه 

ما چاه آشپزخانه مون هر سال میگیره سری اول یه آقای خیلی کثیف کار اومد باز کرد و زندگیمو به لجن کشید اما سری بعدی یه آقای دیگه اومد بیچاره خیلی تمیز کار بود حتی کف آشپز خونه ام رو شست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کثیف کاری نداره اتفاقا فنر میزنن راحت میشی. یه کار دیگه هم میتونی چاه بازکن بخری بریزی تو راه اب ولی خیلی خطرناکه اگه گرفتی تروخدا جایی نزاری بچه ای بره بخوره مدیونت شم با دستکش باید اروم بریزی فرار کنی یه ساعت بعدش اب گرم نه داغ بریزی همشو میشوره میبره

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2728
نه کثیف کاری نداره اتفاقا فنر میزنن راحت میشی. یه کار دیگه هم میتونی چاه بازکن بخری بریزی تو راه اب ...

نمیتونم این ریسک بکنم میترسم آب برگرده بریزه تو آشپزخونه بره زیر کابینتها و یخچال

2738