2733
2739
سلام تو تلگرام به این شماره پیام بدید کار با گوشی هستش هزینه هم نمیگیره  اسمشون خانم ...

ممنون عزیزم اما شوهرم نمیزاره تلگرام نصب کنم

واتساپم تازه بعد چندسال گذاشت

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم اما شوهرم نمیزاره تلگرام نصب کنم واتساپم تازه بعد چندسال گذاشت

عزیزم اگه دیوار داری بژن نماز و روزه ی قضا و خوندن قران برای درگذشتگان،هم راحته هم درامدش بد نیست،میگن یه سال نماز و روزه ی قضا برای میت ۱۰ میلیون،دیوارم نداری یواشکی نصب کن،خدا شوهرتو به حق این ماه عزیزو صاحب این ماه لعنت کنه که این زندگی رو برات ساخته

2728
عزیزم اگه دیوار داری بژن نماز و روزه ی قضا و خوندن قران برای درگذشتگان،هم راحته هم درامدش بد نیست،می ...

ممنون گلم دیگه بعد طلاق میتونم شاغل شم. نامرد نذاشت لااقل یه حرفه یاد بگیرم

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
انشالله که خدا به حق صاحب این ماه چنان برات گشایش رزق و روزی بفرسته که این روزا یادت نمونه

مممنون بخاطر دعای خوبت انشالله بهترینها نصیب خودت

2738
خیلی بهت فکر میکنم به اینکه چقدر شرایط زندگیت سخته و چقد شوهرت نامرد و پسته که این زندگی رو برای تو ...

بخدا خودم چقدر گریه کردم واقعا باورم نمیشه از منو بچش گذشت

خیلی دل مهربونی داری خدا داتو شاد کنه الهی

فداتشم،چجوری میخواد جواب خدارو بده

از خدا اگه میترسید که این نمیشد😔