2733
2734
عنوان

علائم زایمان زود رس

127 بازدید | 17 پست

سلام دوستان روز بخیر من از هفته ۳۲ دل درد و کمر درد دارم دقیقا مثل پریودی رفتم پیش دکترم گفت برم سونو درد اگه مثبت بود باید بستری بشم اگه منفی بود خودش بهم دارو بده ک منفی بود و دارو داد قرص و شیاف هفته ۳۳ اونقدر درد نداشتم ولی باز از امروز ک رفتم هفته ۳۴ شروع شدع باز درد میکنه یسری ترشحاتم دارم ک زرد رنگه اما خیلی کمه ب نظرتون اینا میتونن علائم زایمان زود رس باشن؟؟؟

زندگی ینی صدای نفسای پسرم و دیگر هیچ 😘😘😘😍😍😍
نگران نباش ماه درده.استراحت کن

اخه تو اینترنت ک خوندم اینارو زده بود علائم زایمان زود رس ترسیدم گفتم ببینم کسی از شما بوده تجربشو داشتید 

تا کی ادامه داره این دردا؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آمپول پرولوتون برات ننوشت؟هفته بالاآمپول میدن بیشتر وآمپول ریه هم میزنن!

واستراحت بکن واگه مشکلی بوداجازه معاینه نده فعلاچون روندزایمان جلومیندازه!

دوهفته دیگه تحمل کنی وزن بچه به ۲۴۰۰به بالامیرسه واصلازایمان خطری دیگه نداره

2731
آمپول پرولوتون برات ننوشت؟هفته بالاآمپول میدن بیشتر وآمپول ریه هم میزنن! واستراحت بکن واگه مشکلی بو ...

ن چیزی بهم نداد فقط گفت برو سونو درد رفتم منفی بود دارو داد ولی باز درد دارم

اخه تو اینترنت ک خوندم اینارو زده بود علائم زایمان زود رس ترسیدم گفتم ببینم کسی از شما بوده تجربشو د ...

ماه هشتم این دردها زیاد میاد.تحت نظر دکتر باش.حواست به تکون ها و آبریزش و لک بینی باشه.استراحت کن دردها کم و زیاد میشن.استراحت کن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ماه هشتم این دردها زیاد میاد.تحت نظر دکتر باش.حواست به تکون ها و آبریزش و لک بینی باشه.استراحت کن در ...

راسی تکوناشم این هفته کم شده نسبتا ترشحم دارم کما بیش ولی این هفته اصلا استراحتم خوب نبوده میتونه بخاطر اونم بوده باشع این دردا؟؟

راسی تکوناشم این هفته کم شده نسبتا ترشحم دارم کما بیش ولی این هفته اصلا استراحتم خوب نبوده میتونه بخ ...

الان چون جاش تنگ شده تکون هاش یواشتره.ابریزش کیسه آب مشخصه از ترشح چون قوام ندارم و مثل آب شفافه.بله به خاطر کاره زیاد و استراحت نکردنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740
الان چون جاش تنگ شده تکون هاش یواشتره.ابریزش کیسه آب مشخصه از ترشح چون قوام ندارم و مثل آب شفافه.بله ...

پس نگران نباشم؟؟

استراحت کنم بهتر میشه؟؟

اینترنتو ول کن ببین دکترت چی میگه تو اینترنت میزنی زانو درد میزنه سرطان زانو😏

فردا پیشش نوبت دارم میترسم بهش بگم اینارو بستریم کنه😭😭

فردا پیشش نوبت دارم میترسم بهش بگم اینارو بستریم کنه😭😭

نه عزیزم‌نترس به دکترت تمام درداتو بگو به صلاح سلامتیه نینیته من از روز اول جفتم پایین بود سرویکسم ۳۰ بود مشکوک بودم به زایمان زود رس هر شب شیاف فرتیژست هر هفته امپول پرولوتون یه روز در میون پرژسترون خوراکی همش با استرس گذشت برام تازه ۳۸ هفته و ۳ روز سزارین شدم اصلا چیزی رو از دکترت پنهان نکن

نه عزیزم‌نترس به دکترت تمام درداتو بگو به صلاح سلامتیه نینیته من از روز اول جفتم پایین بود سرویکسم ۳ ...

تو زایمان زود رس احتمال اینکه سزارین بشی هست مگه؟؟

تو زایمان زود رس احتمال اینکه سزارین بشی هست مگه؟؟

من زایمان دومم بود سر اولی سزارین شدم دومی هم باید سز میشدم این داروهارو دکتر داده بود که زودتر از ۳۶ زایمان نکنم که از هفته ۳۳ داروهامو قط کردم تا ۳۸ هفته و سه روزم مشکلی پیش نیومد تا موعدم سزم

من زایمان دومم بود سر اولی سزارین شدم دومی هم باید سز میشدم این داروهارو دکتر داده بود که زودتر از ۳ ...

وای ایشالا ک منم برم فردا بگه چیزی نیس و با استراحت حل بشه خیلی نگرانم تو سونو ۸ ماهگی ک رفته بودم هفته ۳۲ گفت همچی خوبه این دردا نمیدونم یهو از کجا اومد

2706