2733
2734
ب نظرت جذابع امادرکل مرد زندگی هست فقط سعی کن کنارش باحیاباشی وقتی کامل بشناستت میاد

حست درباره من چیه بگو آیندم چجوریه؟ کی خونه میخریم؟

خواهرم به چیزی که دوست داره بهش میرسه نامزش چجور آدمیه دوسش داره؟ 

بگو کی نوبت میرسه بهمون؟

چنبار پرسیدم لطفا جواب بده💐💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم میشه اگه امکانش هست اول مشخصات ظاهری مو بگید و بعد بگید آیا من تا آخر این ماه ازدواج میکنم اسمم فاطمه هست یا اصلا کی ازدواج میکنم براتون صلوات فرستادم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

سلام عزیزم میشه اگه امکانش هست اول مشخصات ظاهری مو بگید و بعد بگید آیا من تا آخر این ماه ازدواج میکنم اسمم فاطمه هست یا اصلا کی ازدواج میکنم براتون صلوات فرستادمم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
ارشد قبول میشی اما اگ خواستگار داری بی دلیل رد نکن کم کم با این اخلاقت داری بقیه رو ازخودت دورمیکنی

عزیزم لطفا جواب منم بده

بهزاد حسش نسبت به من چیه؟

کنکور ۱۴۰۱ رشته دلخواهم قبول میشم؟

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹

ما گواهینامه میگیرم؟ کی ازدواج میکنم؟

مسیح مخفف مسیحاست و اسم دختره   در حال کاهش وزن و افزایش اعتماد به نفس وزن فعلی ۸۶.۷۰۰  هدف اول ۸۳.۵ هدف دوم ۸۰ هدف سوم ۷۸ هدف اخر ۷۵ .
2706