2733
2739
عنوان

هیچ وقت با پسر «خوب» ازدواج‌نکنین!

2226 بازدید | 27 پست

وقتی میخواستم‌ازدواج کنم فکر میکردم اینکه یه پسر خوب و متین و آروم و ... باشه خیلی خوبه! الان چندساله ازدواج کردیم و همون ویژگی های خوبش باعث نفرتم شده! واقعا حوصله م باهاش سر میره،انقد که خشک و یُبسه! به هیچ کاریم نمیخنده،دیوونه بازی در نمیاره،منم دلم میخواد جلوی جمع یه ابراز محبت کوچیک بکنه مثل بقیه جوونا! ولی کلا اخلاقاش عین پیرمرداس... انقد دلم میخواد برم باهاش بشینم تو یه کافه تا نصف شب حرف بزنیم،به قول معروف«لاس بزنیم» ولی اصلللا فازش اینجوری نیست.کافه هم بریم خیلی رسمی میشینه یه چیزی میخوریم و میایم... خلاصه هرکی از بیرون ببینه رو هوا عاشقش میشه ولی از من به شما نصیحت با این پسرای خوووب ازدواج‌نکنین،که تو ۳۰ سالگی مثل یه زن و شوهر ۵۰ ساله باشین.

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبش یه دردسره

بدش صدتا دردسر

با آدم شبیه به خودتون ازدواج کنید

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

نه عزیزم اینطور نیست . شما با هر کی عروسی کنی دیگه کافی شاپ‌رفتن و بتس زدن تمومه. نهایت وقت خواب یه ذره حرف بزنید اونم که ... پسرای شیطون و سرحال همه جا شیطونن حواست باشه

کاربر قدیمی ام 🍭

سلام دوستان عذر میخوام جاش نیست بگم ولی چاره ای ندارم من ختم قرآن ونمازوروزه اموات وانواع چله ونایب زیارت عاشورای حق شناس وصلوات انجام میدم ممنون میشم کسی خواست منو معرفی کنین و کمکم کنید ازاین راه کمک خرج زندگیمودوقلوها هستم ممنون میشم ب تاپیکم که دراین موردهست ی سربزنین

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2706