2737
2734
ااا چ عالى گلم میشه سوال بابامو جواب بدین ممنون

اره عزیزم ببین من از ۹ سالگی کلاس اُرف میرفتم و در عرض یک سال تموم شد ولی کسایی که از سن بالاتر مبخوان شروع کنن این دوره رو نیازی نیست که حتما برن 

من خودم دف و تنبک / تمبک کار میکنم و آموزش هم میدم 

یادگیری و نمیشه گفت چقدر طول می‌کشه بستگی به استعداد و میزان گیرایی هر شخص داره

اصلا در واقع یادگیری ساز پایان نداره 

اگر فرد با استعداد باشه در عرض ۲ /۳ سال می‌تونه دوره پیشرفته رو شروع کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم ى سوال مى دونید حدودا چقد طول مى کشه تموم کنه ى سازو؟

ببین تمومی نیس واقعا!!! 

هر بار هم تمرین های بیشتره و قواعد های بیشتر یاد میگیری

من نزدیک یک ساله میرم کلاس هنوووووز خیلی راه مونده

ولی شما بخاین طوری باشید ک بتونید در محفل دوستان خودی نشون بدین و بسته ب نوع ساز حدود یک و نیم تا دوسال رو باید رفت

کتاب هم زیاده من تو این یکسال دو تا کتاب تموم کردم سومی رو قراره شروع کنم

هفته ای نیم ساعت خیلی سریع پیش نمیره ولی بازم بسته ب تمرین هنرجو و سرعت عمل استاد داره

سرعت استاد من پایینه متاسفانه😆😝

خدایا خودت مواظب بچه هام باش🦄
عزیزم سازاى ایرانى رو  مثلا اگه تعداد جلساتت نرمال باشه پشت هم تو چندوقت مى تونى تموم کنب

بقیه رو نمیدونم اخه 

فقط دف 

اینم هفته ای مثلا یه جلسه بری 

تا سه ماه قشنگ میزنی 

ریتم ها رو 

ولی حرفه ای بخوای بشی دو سال طول میکشه 

منکه یه ماه میرم دو ماه نمیرم 

تمرینم زیاد باید بزنی 

مثلا خوب بزنی 

توی جلسه اموزش دو تا درس میدن 

ولی دف عاااالیه خیلی خوبه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
گلم برای یه دختربچه هشت ساله ک دلش میخواد موسیقی رو شروع کنه ویلون رو پیشنهاد میدی یا سه تار 

من سه تار کار کردم ی مدت خوشم نیومد. ویالون خییییییلی سخته و عاااااالیه اگ پشتکار و علاقه داشته باشه

خدایا خودت مواظب بچه هام باش🦄
عزیزم سازاى ایرانى رو  مثلا اگه تعداد جلساتت نرمال باشه پشت هم تو چندوقت مى تونى تموم کنب

م سه تار گرفتم دوماهه وای وقت نکردم کلاس برم خواهرم گیتار میزنه چندساله

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤

برادر من تنبور و دف میزنه ولی آموزشگاه نرفته پیش پدرم آموزش دیده. 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738
اره عزیزم ببین من از ۹ سالگی کلاس اُرف میرفتم و در عرض یک سال تموم شد ولی کسایی که از سن بالاتر مبخو ...

من عاشق تنبکم😟😟هزینش زیاده؟

هزبنه هر ترم چقدره حدودا

دخترمم دلم میخاد موسیقی شروع کنه حیف شهرستانم.نمیشناسن کجا خوبه کجا بد

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
من عاشق تنبکم😟😟هزینش زیاده؟ هزبنه هر ترم چقدره حدودا دخترمم دلم میخاد موسیقی شروع کنه حیف شهرستا ...

عزیزم 😍 الان خیلی گرون شده ترم ۳۰۰ و خورده ای هست ولی شما میتونید با استادی که میخواین کار کنین بهش بگید ببینید قبول می‌کنه هر جلسه پول بدید مثلا جلسه ای ۳۵ هزار تومن 

هر ترم ۱۲ جلسه 

منم تهران نیستم عزیزم

عزیزم 😍 الان خیلی گرون شده ترم ۳۰۰ و خورده ای هست ولی شما میتونید با استادی که میخواین کار کنین بهش ...

چقدد عالیه اگه بشه جلسه ای پول داد

یه سوال بنظرتون برای دختر حدودا ۱۰ ساله چه سازی برای شروع خوبه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
چقدد عالیه اگه بشه جلسه ای پول داد یه سوال بنظرتون برای دختر حدودا ۱۰ ساله چه سازی برای شروع خوبه

برای شروع تمبک عالیه چون ریتم و آموزش میبینه یک سال تنبک رو شروع کنه و بعد همه‌ی ساز هارو باید ببینه با استاد هر ساز صحبت کنه و آخر هر کدوم رو که بهش علاقه داشت می‌تونه شروع کنه بیشتر علاقه مهمه و البته استعداد که خود استاد این رو متوجه میشن و به شما میگن که میتونید با نه