2737
2734
عنوان

داستان وضع زندگی و شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 137 پست
چل دقیقه ک چیزی نیست پنج ساعت زیاده پنج ساعت رفت پنج ساعت برگشت خونه هردوجا داریم

۵ساعت زیاده ولی برا آخر هفته ها میشه.حالا میتونی بعضی وقتا بپیچونیش

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اگه صیغه کرده بود اینقد دلش نبود ک من برم همراش

ابجی اینجورمیکنه ششک نکنی مرداهمشون چاپلوسن نمیگم صیقه زناهست بدون صیقه .البته نمیگم مشکوک باشی یکم توجوکن ب زندگی برس.

مثلا سرزده بروک خونه باشه یکم زرنگ باش کارتوانقداولیت اول ندون اگ واقعازندگی میخای بجنگ وهیچوقت دست نکش ازبچه داری الان علم پیشرفت کرده .میدونی چیه مرداهیچوقت تحمل نمیکنن وقتی زن میگیرن شهوتشون هم مهمه شمایک هفته نیستیداون نمیخادغذاهمسرش بخوره بغل همسرش بخاب۷ یامحبت ازطرف همسرس ببینه همسرشماکم بودمحبت پیدامیکنه مردزن میگیره براچیه براکاروپول ن زن میگره نیازهاش برطرف بشه همدم باشن ن چیزدگ

2728
فقط میتونم بگم هعععععی. شوهره منم قبل ازدواج اینجوری بود و منم بعد از ازدواج هیچی ازش نمیدیدم چند م ...

درکل مرداهمششون همینجوره اگ یکم کم کاری کنی میپرن اونطرف مرداهینجوریشم چشمشون دنبال کسیه.ایناتنوع طلبن.دوست دارن ازهمش یک مزه بچشن.

مرداتوبارداری درک نمیکنن کارشونومیکنن چه برسه ب دگ روزای عادی

2738
ابجی اینجورمیکنه ششک نکنی مرداهمشون چاپلوسن نمیگم صیقه زناهست بدون صیقه .البته نمیگم مشکوک باشی یکم ...

موافقم کاملا 

استارتر جان اینایی که ما میگیم واقعا تجربه کردیم بشین من تا چند ماهه پیش همینجا میخوندم خانوما حرفای اینجوری را میزدن میگفتم خوبه شوهره من اینجور آدمی نیست خیالم راحته!ولی من چقد ساده بودم که شوهرم شده بود ماره هفت خط حتی مطمئنم توی خونه خودم هم زن آورده بوده 

هممون اولش فکر میکنیم این اتفاقا برای بقیه میفته بعدش که سره خودمون میاد دیگه کار از کار گذشته 

بنظرم بشین و یه فکر اساسی کن امیدوارم هیچ وقت خیانت نبینی 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
شوهرم میگه انتقالی بگیرم تو شهرخودمون درامدم کمتره میگم من انتقالی بگیرم میگه من نمیتونم همیشه تو ای ...

واضحه ک باید اقتدار مردتو حفظ کنی وگرنه باید ب زندگی مجردی و طلاق سلام کنی. 

خانم آقای دکتر
2706