2733
2739
عنوان

داستان وضع زندگی و شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 137 پست
توهم ک الان ازدواج کردی مثل مجردامیمونی وقتی ازدواج میکنی بایدهرچی همسرتون میگ گوش کنی.میگی کاردرسته ...

من یکبار ای وی اف کردم اول مثبت شد بعد بتا افت کرد

همسرم اصلا چیزی نگفته ک من گوش نکنم

بهش گفتم انتقالی بگیرم قبول نکرد میترسه کارم نگیره و دوباره نتونم برگردم 

کلا فازش معلوم نی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینه بااین که دلش میخواد من پییش باشم هیچی نمیگه

مردامثل زنانیس غروردارن دلشون جوریه ک هیچیوب زبان نمیارن بارفتارشون باچشاشون میفهمونن ‌.زن هم بایداینوبفهمه زن بودن به چیه مگ ب کلفتی ن.مردهیچی نیس بدون زن وزن هم بدون مردکامل نیس زن ومردافریدک باهم ازدواج کنن وهمدیگروکامل کنن ن اینکه جاکامل کردن کاردگ کنن

2728
من یکبار ای وی اف کردم اول مثبت شد بعد بتا افت کرد همسرم اصلا چیزی نگفته ک من گوش نکنم بهش گفتم ان ...

خب کارتواول درست کن تحقیق کن میگیره یان بعداانتقالی بده وبدشم بریدهمونجازندگی کنید مجبورنباشیدبیایین برین

خونه زندگیتون کدوم شهره؟محل کار تو یا همسرت؟؟نمیشه با همسرت کار کنی ؟؟

خونه هم اونجا هم اینجا

میتونم با همسرم کارکنم اما میگه در شان تو نیست کارمند من بشی

کلا هم خدامیخوایم هم خرما

2738
خونه هم اونجا هم اینجا میتونم با همسرم کارکنم اما میگه در شان تو نیست کارمند من بشی کلا هم خدامیخو ...

وآاا شأن چیه.دوتا خونه از خودتونه یا اجاره؟؟خوب دفتر خودتو کامل با یکی شریک شو گهگاهی نظارت کن.بشین خونت خانمی کن .کار زن وپیر می‌کنه بخصوص به روش تو.حالا درآمد اونقدی هست که ازش دل نمیکنی؟

عزیزم مثال شما مثال کسایی که هم خدا رو میخوان هم خرما وقتی ازدواج میکردی باید این شرایط هم در نظر میگرفتی این که نشد زندگی

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
وآاا شأن چیه.دوتا خونه از خودتونه یا اجاره؟؟خوب دفتر خودتو کامل با یکی شریک شو گهگاهی نظارت کن.بشین ...

کارکردن من زحمت زیادی نداره

خونه نشستنم ب نظرم کارخوبی نیست

خونه ها ازخودمونه

2706