2737
2739
عنوان

💕🌻با نامزدم میخوایم بریم شهربازی

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 23 پست
عه خب پس خداروشکر 😅😅😅 آخه میخواستم اولین بار که سوار میشم یه خفنشو سوار بشم ، چرخ و فلک مشهدو دید ...

به نظر من برای مشهد خیلی بهتر از تهرانه چون کابیناش کاملا استاندارد طراحی شدنم و اصلا نمیترسی فقط ارتفاعش بیشتره ولی برای تهران کلا با استرس و هیجان و ای وای الان کابین برمیگرده میوفتیم زمین همراهه😐🤕🙄😂😂😂

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من برای مشهد خیلی بهتر از تهرانه چون کابیناش کاملا استاندارد طراحی شدنم و اصلا نمیترسی فقط ار ...

😅😂😂 آره اتفاقا منم همین نظرو دارم 😅تو فیلم خارجی یه حرکت دیده بودم تو چرخ و فلک بش گفتم اینم جدی جدی گف میریم 😅😅😅 اون اونایی که اون شکلیه کابینش خیلی بهتره، من تو فیلمه که دیدم اونم تقریبا شبیه مال مشهد بود ، ولی خب دیگه چاره ای نیس باید همینو تحمل کرد 😅😐😑، شرایطش هست همو بغل کنیم که ؟ 😑

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 
😅😂😂 آره اتفاقا منم همین نظرو دارم 😅تو فیلم خارجی یه حرکت دیده بودم تو چرخ و فلک بش گفتم اینم جدی ...

آره آره هست خیالت راحت اون بالا جون میده برای کلی شیطنت و عشق و حال دونفره خیالت تختتتتتتت😍😍😂💃💃

2731
آره آره هست خیالت راحت اون بالا جون میده برای کلی شیطنت و عشق و حال دونفره خیالت تختتتتتتت😍😍😂💃💃

😅😍آخ جون پس خیالم راحته دیگه 😅😅😅 برم بگم حتما پارک ارم بریم 😅😁😍

مرسییییی😘😘😘 خیلی خوشحال شدممم فک کردم چرخ و فلک تهران خوب نیس الان فهمیدم خوبع 😍😍😍😁

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 
😅😍آخ جون پس خیالم راحته دیگه 😅😅😅 برم بگم حتما پارک ارم بریم 😅😁😍 مرسییییی😘😘😘 خیلی خوشحال ...

آره عزیزم

خواهش میکنم حسااااااااااااابی خوش بگذره بهتون😍😘😉😉😉😉😉

2740