2410
2553

میخوایم بریم چرخ و فلک نمیدونم کدوم چرخ و فلک توی تهران خوبه 

شهر بازیا باز هست اصلا؟؟

شنیدم بعضی چرخ و فلکا حادثه داشته تو تهران

من تاحالا چرخ و فلک سوار نشدم 😑😐

اگه نکته ای باید بدونم بهم بگین لطفا

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 

امروز؟

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از وقتی ۹ سالم بود دیگه چرخ و فلک سوار نشدم 

حس میکنم ممکنه بیفته یا گیر کنه اون بالا😑😑

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2714
پارکا که بازن ولی من تهران فقط پارک ارم رفتم و مشکلی هم پیش نیومده خوش بگذره

منم چرخ و فلک های تهرانو سرچ کردم دیدم به نظرم برا پارک ارم بهتر بود ، هیجان داره ؟ یا بچه گونس ؟

بهرحال تمام وسایلای شهربازی برای صد سال پیشه میتونی ریسکشو بپذیری؟

میترسم راستش چون چرخ و فلکو تاحالا سوار نشدم ، حالا وسایل دیگه رو خیلیاشو قبلا رفتم 

اما اینو میترسم

یه بار میخوام برم فقط😢 یه قراریه بینمون که باید حتما بریم 

منم چرخ و فلک های تهرانو سرچ کردم دیدم به نظرم برا پارک ارم بهتر بود ، هیجان داره ؟ یا بچه گون ...

بچه گونه است😐😐😐🤕🤕🤕

من وقتی به به بالاترین نقطه ممکنش رسید نشستم کف کابین از ترس 😀

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
بچه گونه است😐😐😐🤕🤕🤕 من وقتی به به بالاترین نقطه ممکنش رسید نشستم کف کابین از ترس 😀

عه خب پس خداروشکر 😅😅😅 آخه میخواستم اولین بار که سوار میشم یه خفنشو سوار بشم ، چرخ و فلک مشهدو دیدم که بزرگترین چرخ و فلک خاور میانس چشممو گرفته بود ولی نمیخوام به نامزدم بگم 😅 یهو میبینی میگه پاشو بریم مشهد😅😅😅 تو این کروناییم که خطرناکه

الان خوشحال شدم اینم هیجان داره 😅😁

2706