2733
2739
عنوان

داستان عشق و عاشقیم لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 90 پست

چن سالشه گلم

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۸

الان کنکوریه

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

کدوم شهرین

2738
اگ دیدم دگ فحش نداد یعنی خوب شده؟

نمیشه بازم متوجه شد شاید خیلی جلو خودش میگیره تا بدستت بیاره ببین اگه قصدش ازدواجه خامش نشی با حرفاش که خدایی نکرده سو استفاده ای کنه واقعا اول بیاد خواستگاری تا واقعا واست ثابت بشه خیلی مواظب خودت باش تونستی با چندتا مشاورم مشورت  کن

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
رابطمون مجازیه

منظورم اینه پسره اهل کدوم شهره

نمیشه بازم متوجه شد شاید خیلی جلو خودش میگیره تا بدستت بیاره ببین اگه قصدش ازدواجه خامش نشی با حرفاش ...

اره اگ خاستگاری بیاد حداقل ۱ سال من باید باش دوباره اشنا بشم اونم حضوری