2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بله

شما تند تند دارید تاپیکا رومیترکونید؟ 😕😕😂😂

خسته نباشید 😁😁😁💜💜💜

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
سلام لطفا درخواست دوستی منو قبول کنید تا بتونم تگتون کنم

خشگلملازم به درخواست دوستی نیس به نی نی یار ها میتونی پیام بدی بدون درخواست دوستی و کلا میتونی تگشون کنی

👑sen benim herşeyimsin
2738
اره  همه  کاربای سایتو میتونی تگ کنی ربطی به درخواست دوستی نداره  اول@رو بزن بعد اسمش ...

آره.همه رو میتونم تگ کنم ولی نی نی یار رو نتونستم تگ کنم.یکی گفت باید درخواست دوستی بدی بهشون یا یه همچین چیزی

نی نی یار جان سلام دیروز تا حالا بخدا  قیقا ۱۸ بار تگتون کردم اصلا جوابمو ندادین......میشه جواب ...

سلام ندیدم هر کس تگم کنه جواب میدم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
آره.همه رو میتونم تگ کنم ولی نی نی یار رو نتونستم تگ کنم.یکی گفت باید درخواست دوستی بدی بهشون یا یه ...

نه درخواست نده  بهش بگو.وقت کرد تگ دونتو  درست میکنه 

ولی برا منم تا اخر اسمشو.نتایپم گزینش نمیاد حالا امتحان کن

👑sen benim herşeyimsin
2706