2733
2739
عنوان

دخترای کنکوری اگه کسی هس بیاد انکیزه دارم‌حسابی براتون☺😀

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 81 پست
بنظرم اونایی ک مدت کوتاهی مونده ب کنکور میخونن و درصد بالای سی میزنن پایه خوبی دارن حداقل چون برای ه ...

من‌پایم‌متوسط بود ولی تونستم نشد نداریم تلاش کنید میتونید

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن عکس کارت ورود ب جلسه خودش هست اونم کافیه خب چکاد کنم اعصابم خورده استرس اینم دارم😭🤦‍♀️

عزیزم مشکلی نیست شناسنامه عکس دار نباشه.. بهشون بگو قصور از خودتونه.. بعدشم خواهر شوهر منم کارت ملیش نیومده یه برگه بهش دادن. کفایت میکنه 

کاربری دو نفره 
اسی برای این فصلایی که گفتی خیلی منبع هست از کجا بخونیم؟

خیلی سبز بهتره درسنامش میتونه کمک  کنه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2728
درخواست میدم عزیزم. قبول کن 

اینجا بپرسین جواب میدم‌همه سوالاتو

2738
خب الان همین فصلا رو بخونم کدومو بخونم

برای شیمی؟مثلا فصل کیهان زادگاه الفبای هستی ی چیزایی داره ک تو همههه فصلا میاد اینو باید حتما فول باشی سخت نیست مطالبش ولی باید فول باشی 

اسی عربی و چیکار کتیم

عربی بیشتر قواعدو بخون چون حتی برای ترجمه قواعد وفقط بلد باشی حتی اگه کلمه هم بلد نباشی میتونی خوب بزنی

اسی عربی و چیکار کتیم

خواهر شوهرم هم کنکور داره الان کنارمه..

واسه عربی از قوائد 5 تست میاد .. 10 سوال ترجمه.. واژه هارو خوب بخون..کنکور تجربی منظورم هست ها..

رو متن درس بیشتر مانور بزن 

کاربری دو نفره 
2706