2733
2734

اگه کسی اومده  بگه چندتا چیز تعریف کنم وچندتا چیز بگم که توانگیزتون موثره

چون گاهی کسی نمیاد براهمین اگه کسی نباشه پاک کنم تاپیکو🙂

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید بگم که خودم وچندتا از دوستام‌که رشته های بهتر ازمن‌قبول شدن اینو میگففتن که اگه ماهای قبل مثلا شیمیو ۲۰ میزدن وقتی دو سه هفته مونده به کنکور که درس خوندن تونستن اونو به درصد های خیلی بهتری برسونن ازاونجایی که روزهای پایانی هس همه مطالب تو دهنتون میمونه ومیتونین بازدهی بهتری داشته باشین حتب اگه الانم مطلبی نخوندین به نطرم شروع کنین بهز به نفعتونه چون مطمینم همش یادتون میمونه ومیتکنین خوب بزنید ودرصدخوبی بیارید حتی اگه تاحالا یه بارم‌نخونده باشین

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

وتجربه دیگه اینکه هیچ وقت دیر نیس باور کنید من حتی دینیو دوروز پومده به کنکور خوندم و۶۸ زدم

باید بگم که خودم وچندتا از دوستام‌که رشته های بهتر ازمن‌قبول شدن اینو میگففتن که اگه ماهای قبل مثلا ...

عزیزم من چیکار کنم ی درصدم شیمی بلد نیستم کجا شو بخونم زودتر بره تو کلم 😢😢😢

2738
بگو نیاز دارم قبلش بهم بگو شناسنامه  ام عکس دار نکردم کارت ملی هم ندارم چکار کنم رفتم عکس دار ...

فک کنم صروری نیس برو دنبالش ولی تااونجایی که یادم‌میاد دوستام بعصیاشون نکرده بودن باز دقیق نمیدونم حتما پرس وجو کن شاید من‌اشتباه میکنم

منم تمام دروس و اندازه ای ک باید تستشو بزنم مسلط شدم جز شیمی😧 چون دبیرمون بد بود هیچوق یاد نگرفتم

فصل ۱و۴ یازدهم و۲ و۳ دوازدهمو بخون فقط

فصل های تست خیز ازکجا بیاریم؟کدوم کانون؟

تو نت بزن برات میاره فقط اونارو بخ ن 

ریاصی مثلا مشتق وکاربرد مشتق آمارو احتمال ومثلثات ومعادله ونامعادله

2706