2737
2739

چرامیخای نور نیاد؟

😊به کاربریم گیر ندید کاربر قدیمی هستم😊                          یه لبخند گشاد بزن😁بدو دیگه😁عه بخند دیگه😁بخند😁آفرین😁حالا خیلی خوشگل تر شدی😁امیدوارم همیشه بخندی😁                 ترجیح میدم آدم بده باشم ولی خودم باشم تا اینکه آدم خوبه باشم ولی نقش بازی کنم😣         دختر خوشگلم مامان انقدر عاشقته که بدنیات نیاره🙂            برای حاجت روایی و خوشبخت شدن و راه درست انتخاب کردنم یه صلوات میفرستی؟☺☺☺          انشاالله به هرچی میخای برسی و آرزو هات خاطره شن واست عزیزم😗😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینایی با نور مشکل دارن خونده بودم افسرده ان. یه مدت منم ایجوری بودم🤦‍♀️

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738

..من خوزستانم...به خاطر آفتاب،  فشار میومد به کولرمون پشت پنجره ها ازین بنرهای تبلیغاتی زدیم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706