2737
2739

خانوما امروز صاحبخونمون اومد اجاره مونو دو برابر کرد اول بهمون گفت خالی کنین گفتیم دولت با صاحبخونه اجازه نمیده که الان مستاجر رو بیرون کنه بری شکایت کنی حق رو ب ما میدن با هزار منت قبول کرد بمونیم الان اجاره مونو دو برابر کرده ولی قانون به صاحبخونه ها گفته ۱۵ الی ۲۰ درصد حق دارن روش بکشن الان ما میخوایم ۲۰درصد بزنیم روش اون میگه نه دو برابر باید بزنین الان ما میتونیم شکایت کنیم یا میتونیم همون ۲۰ درصد رو رو اجاره بزنیم بره شکایت کنه دستش به هیچ جا بند نباشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما درست میگی عزیزم بزار بره هر کاری میخواد بکنه شما ۲۰ درصدو بهش بده

خب الان عزیز دلم ۲۰ درصد بهش بدم دستش به هیچ جا بند نیس اخه خیلی زوره دو برابر کرده واقعا قانون گفته ۲۰ درصد و تو دوران کرونا حق تخلیه رو نمیدن بهش

۸۰۰ میدادیم گفته ۱۵۰۰

اوه خدا به داد برسه 

خب نسبت به منطقه و خونه چی

مثلا خونش خیلی تمیزه منطقش هم خوب باشه اونم درنظر بگیر

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

برا ما گفته بلند بشید پسرم میخواد بیاد توش😭😭کاش برا ماهم میکشید رو کرایه ولی بلند نمیکرد 

اخه هم پولمون کمه هم خونه گیرمون نمیاد😭

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔
2738
اوه خدا به داد برسه  خب نسبت به منطقه و خونه چی مثلا خونش خیلی تمیزه منطقش هم خوب باشه اونم د ...

بالاشهریم عزیزدلم ولی طبقه چهارم بدون اسانسور و بدون پارکینگ بخدا نصف شب بلند میشیم از پنجره بیرونو نگاه میکنیم کسی ماشینو دس نزنه چن بار ایننه مونو شکستن فرار کردن همون اینه دونه ای ۴۰۰تومن

دوستم دنبال خونه با قیمت مناسب تر بگردین

خب چرا لج و لجبازی میکنین

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

عزیزم صاحبخونه هم حق داره. همه اقلام و هزینه ها چند برابر شده شاید اونم اموراتش از این راه میگذره. خونشه اختیارش رو داره. اگر نمیتونی راضی اش کنی بلند شو. فکر هم نکن اینجا سوییسه و پشت تو در میاد دولت ، سه سوت حکم تخلیه میدن 

برا ما گفته بلند بشید پسرم میخواد بیاد توش😭😭کاش برا ماهم میکشید رو کرایه ولی بلند نمیکرد  اخ ...

بهش بگو برو شکایت کن احظاریه بگیر حق تخلیه نمیدن برای ما هم پیش اومدن اصلا تکون نخور ابجی بهش بگو برو حکم تخلیه بگیر چشم من میرم

بالاشهریم عزیزدلم ولی طبقه چهارم بدون اسانسور و بدون پارکینگ بخدا نصف شب بلند میشیم از پنجره بیرونو ...

خب دیگه اینم حسابه 

اگه اطرافتون ارزونتر هست مثلا همون ۸۰۰ تومنی که الان میدید اونجوری باشه خب بریدبهتره که پول زور بدید

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
بالاشهریم عزیزدلم ولی طبقه چهارم بدون اسانسور و بدون پارکینگ بخدا نصف شب بلند میشیم از پنجره بیرونو ...

برین منطقه پایین تر....خونه با امکاانات بیشتر و ارزون تر بگیرین

با صاحبخونه هم لج نکنید

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2706