2733
2734
عنوان

نزدیک عروسیمه بیایید بگم تالاریه چی گفت 🥴🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 81253 بازدید | 716 پست

مگه از مهموناتون توو عروسي پول ميگيرين؟؟🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو فکرم دومادی که ١٢ تومن داده فقط برا گل تالار که زیاد مهمم نیس چقد طلا خریده برا عروس??

گوزم نخریده،منم شوهرم از خرج لباس وطلا وفیلم وعکس من زد ،خرج مهمونا کرد که باباش جلومهمونا سرش بالاباشه،بگو نهصدوخورده ای مهمون واس چیت بود لعنتی

2728
گوزم نخریده،منم شوهرم از خرج لباس وطلا وفیلم وعکس من زد ،خرج مهمونا کرد که باباش جلومهمونا سرش بالاب ...

واقعا 

چقد بد 

ولی ان شالله زندگیت خوب باشه طلا مهم نیس

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
نفری ۱۷۰ تومن فقط شام دو مدل باقالی پلو با گوشت و کباب  نفری ۱۲ تومنم ورودی

مگه چندنفردعوتی دارین؟؟؟چه زیادمیگیرن،کجاهستی تهرانی؟مایکی ازشهرستان های استان فارس هستیم بهترین تالارش هرغذایی حدودا صدتومن هم بشه بامیوه ،ورودی هم ی مبلغی میگیرن ولی خب نفری حساب نمیکنن حالا چه سیصدچهارصدنفرباشه چه هزارنفر مامیگیم زیاد میگیرن، برای شما که هرنفر۱۸۰میگیرن

2740
کل خرجت چقدر شد اسی ؟ با اتلیه و اینا . 

هنوز همه کارارو نکردم فعلا تالار میگیرم قطعی که شد میرم سراغ بقیه چیزا ولی همه رو انتخاب کردم 

مولا آرایشگاه ۴/۵ لباسم ۳/۵ اجاره 

چرا من هیچوقت از جشن عروسی خوشم نمیومد?? غیرعادی ام ایا??? همه دخترا ذوق لباس عروس دارن ولی من نه

نه بابا چه غیر عادی . منم عروسی نگرفتم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
منظورم شاباش و کادو ها و پاتختی و ایناس فکر کنم

اهاان

اووكي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
هنوز همه کارارو نکردم فعلا تالار میگیرم قطعی که شد میرم سراغ بقیه چیزا ولی همه رو انتخاب کردم  ...

مبارکه اسی . خوشبخت بشی 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
مگه چندنفردعوتی دارین؟؟؟چه زیادمیگیرن،کجاهستی تهرانی؟مایکی ازشهرستان های استان فارس هستیم بهترین تال ...

مهمونامون ۱۵۰ نفرن به خاطر کرونا کم دعوت میکنیم 

اهاان اووكي

نمیدونم حدس زدم ولی نثلا لر ها شب حنا بندان و عروسی پول میدن و اسمشون میخونن یا اراکی ها هم دیدم

ولی ما کادو به خود عروس یا داماد میدن یا شب عروسی یا پاتختی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706