2726

زنگ زدم قیمتا رو پرسیدم بعد میگ ما یه مراسم داریم ۸ مرداد که عروس و دامادش ۱۲ تومن دادن واسه گل آرایی طبیعی سالن اگ شما مراسمو بندازید ۹ مرداد ما همون گلا رو واستون مرتب میکنیم اگ پلاسیده باشه اضافه میکنیم شما فقط ۴ تومن پرداخت میکنید واسه گلایی که اضافه میکنیم🥴🥴🥴

آیا ما اسکل میباشیم؟؟؟؟؟ 

چرا انقدر سر عروس و دامادا میخوان کلاه بزارن و فقط پول بگیرن 😫😫😫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هزینه کلش چند شده تالار

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
2728
نفری ۱۷۰ تومن فقط شام دو مدل باقالی پلو با گوشت و کباب  نفری ۱۲ تومنم ورودی

خوشبخت ترین باشی عزیزم چقد هزینه ها بالا رفته خدا به داد مردم برسه

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
2706