2737
2739
چون خوشبخت نیستم.اطرافیانم بهترین زندگی.. ولی من.....

کسی از اول خوشبخت بدنیا نیومده که باید خودت خودت و خوشبخت کنی 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه درا بسته اس

چند سالته ؟؟مجردی متاهل 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2738
20.مجرد

عزیزم همیشه روزا طبق خواسته دل ادما پیش نمیره زندگی بالا پایین زیاد داره باید از لحظات استفاده کرد از لحظات لذت ببر چون تاچشم ببندی باز کنی مسولیتت زیاد شده و درگیری 

مرسی😍سعیم رو میکنم

ایشالا خوشبخت شی به ارزوی دلت برسی 

نگو این حرف رو  بچه داری؟  همسر؟  پدر و مادر؟  قوی باش عزیزم  میگذره

یه مادر سکته ای....یه پدر مریض...یه خواهر دیالیزی....طلاق گرفتم...همسر سابقم مدام به دلایل واهی از من شکایت میکنه ...و گفته ۱۵ ملیون بده دست از سرت بردارم....دوستش ک وکیله و از من شکایت کرده به دروغ... خسته شدم....

زن داداشمم خیانت کرد

به نظرت خودکشی نکنم؟

2706