2733
2734

اولین سونویی ک حتما باید بریم چند هفته هست؟

باید برم دکتر زنان برام سونو رو بنویسه آره؟

یا الارحم الراحمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هفته ۷ یا ۸ ساک بارداری و قلب 

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭
الان هفته هفتم برم؟؟؟؟

یک هفته دیگه بری چون 8 هفته هم که بری بهت میگن 7 هفته هستی الان بری خدایی ناکرده دیده نمیشه دوباره باید تکرار کنی فقط اتلاف وقت و هزینه ست

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

الان هفته هفتم برم؟؟؟؟

من تازه فهمیدم باردارم شما وقتی متوجه شدی بارداری چی کار کردی پیش دکتر که رفتی ؟؟؟/

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید
2738
من تازه فهمیدم باردارم شما وقتی متوجه شدی بارداری چی کار کردی پیش دکتر که رفتی ؟؟؟/

بهت بگم باورت نمیشه،هییییچ کاری نکردم فقط بی بی چک مثبت رو دیدم...حتی آزمایش خون هم ندادم ک صد در صد مطمئن بشم...چن روزه حتی قرص فولیک اسید هم تموم شده نرفتم بخرم...چقد بیخیالم من

یا الارحم الراحمین
یک هفته دیگه بری چون 8 هفته هم که بری بهت میگن 7 هفته هستی الان بری خدایی ناکرده دیده نمیشه دوباره ب ...

طبق اولین روز آخرین پریودم حساب کنم درسته؟؟؟

بزارم 8 هفته تموم بشه بعد برم؟ هفته 9 برم خوبه؟؟؟

یا الارحم الراحمین
طبق اولین روز آخرین پریودم حساب کنم درسته؟؟؟ بزارم 8 هفته تموم بشه بعد برم؟ هفته 9 برم خوبه؟؟؟

بله طبق آخرین پریود. 7 هفتت که تمام شد دیگه برو 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

ممنونم.میگم چن روزه فولیک اسید نخوردم چیزیش نشه؟

نه ان شاء الله چیزی نمیشه فقط از الان مرتب بخور تا پایان 3 ماهگی