2752
2734
بدترین زیاد بوده ولی نمونش : یه وسیله ای داشتم که عمم دید گفت خدا شانس بده پولای داداشمو خرج چیا نمی ...

اتفاقا ازحرف عمت بایدخوسحال میشدی توش خسادت موج میزده خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهترین=عشقم اومد خواستگاری 😍😍از بابام شنیدم 

بدترین=یه نفر بهم گفت هیچوقت نزار کسی ببینه گریه می‌کنی چون میشکندت اون لحظه خیلی بدم اومد الان فهمیدم چ لطفی بهم کردن 

من ترجیح میدم اون آدم نفهم و بی درک باشم تا آدمی که می‌فهمه و عذاب میکشه
بهترین=عشقم اومد خواستگاری 😍😍از بابام شنیدم  بدترین=یه نفر بهم گفت هیچوقت نزار کسی ببینه گری ...

الهی خوشبخت بشید 

اما بعضی وقتها گریه جلوبعضیا ادم وسبک میکنه

اتفاقا ازحرف عمت بایدخوسحال میشدی توش خسادت موج میزده خخخ

اخه جالبه خودش کم نداره . هم خودش شاغله و هم همسرش حقوقش خوب . الان بچهاش بزرگ شدن و عروس داره . کم نداشته تو زندگیش . خیلی بده ادم بد برادر زادشو بخواد . خودم خواهر زاده دارم . حاضرم از خودم بکنم ولی اون تو رفاه باشه .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

بدترین ها:مثل گاو اسرائیلی چاقی....بقیه فوق لیسانس دارن تو نداری پس هیچی نیستی....مردی هم من نمیبرمت دکتر....هر وقت مریض شدی مادرت هر قبرستون که میخواد بیاد ببرتت....ووووو

بهترین:مامان خیلی دوست دارم😢

اخه جالبه خودش کم نداره . هم خودش شاغله و هم همسرش حقوقش خوب . الان بچهاش بزرگ شدن و عروس داره . کم ...

هم ادمها یکجورنیستن ..الان دیگه همه مادروپدرهام یکجورنیستن چه برسه به عمه ها 

مادرو پدره بجشون ومیکشن دیگه ازعمه چه توقع😑

هم ادمها یکجورنیستن ..الان دیگه همه مادروپدرهام یکجورنیستن چه برسه به عمه ها  مادرو پدره بجشون ...

حرفت خیلی به موقع و سنگین بود   یه صلوات ختم کنید بریم مبحث بعدی 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706