2733
2739
عنوان

بیاین اتفاقا ترسناک رو تعریف کنید من به هیجان نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 59144 بازدید | 959 پست
برگامممممممم الان هنوزم رفت و امد دارین اونجا؟ بازم میشموی؟

اون خونه خالیه خالیه الان

بعد از فوت مادر بزرگم کسی زیاد اونجا نرفته

فروخته شده

سی چهل ساله هم هست.

قراره بکوبنش فک کنم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی هست 

ساخت پرویز پرستویی ۳قسمتش اومده  گفته طلسم تمام فیلم ترسناک هارو میشکونم که واقعا هم وحشتناک بود مخصوصا قسمت ۳ 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
یبار همسایه طبقه بالاییمون رفت مسافرت شب همههه خواب بودن یهو صدای کل زدن  از بالا اومد🥺 و منی ...

اقا اینجور که تو گفتی منم شلوارمو خیسیدم 😅🤣

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
2728
مگه میشههه😐😂😂😰

اوهوم ایحتیمالا ی بطریه دیگ هم اونجاع بودع مزدوج شدن بعد اینم بچشون بوده :/😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
انها ترسناکه؟ فیلم ایرانیا اخه ترسناک نیستن

نه پرویز پرستویی درست کرده منم همین فکرو میکردم پرسوتویی گفته چنان فیلمی بسازم که تو یاد ها بمونه بدونن فیلم ترسناک یعنی چی 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2740
عام برو گوشه حیاطتتون عکس جن ببین✌🏻💋

اخه حیاطم نداریم اپارتمانیم فک کنم قسمت نیست بترسم😂

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
سلام گلم امضاتون رو خوندم خواهرم کیست داره کیست ریز چجوری از بین ببره خدا خیرت بده

سلام دلبندم بلد نیستم لینک بزارم تو تاپیک اخرم گفتم 

نخند یبارم نصفه شب صدای اهنگ سمیه چه بدنی داری اومد🥺🥺💔😂😂😂🤧 رلم مسخرم می‌کرد میگفت جنا عروسی ...

اوووههه😂😂😂😂😂وااای😂😂😂😂😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
مگه میشههه😐😂😂😰

بخدا من خونشونم رفتم انقدر قدیمیه زیرزمینش تاریک مرطوب بزرگ وحشتناک برگ ریزونه اصلا فک کن از بطری شیشه ای 

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
نه پرویز پرستویی درست کرده منم همین فکرو میکردم پرسوتویی گفته چنان فیلمی بسازم که تو یاد ها بمونه بد ...

جدی ؟ پس ترسناکه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕