2733
2734
عنوان

بیاین اتفاقا ترسناک رو تعریف کنید من به هیجان نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 59144 بازدید | 959 پست
میگم الن ما حس شیشم داریم یا چی؟ من بیشتر مغز دربریامو میخونم قبل این ک حرف بزنن گاهی اوقات ب شوهرم ...

منم نمیدونم ولی فکر کنم همون حس ششم باشه خیلی دوست دارم ی عالم آگاه پیدا کنم بپرسم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
 منم نمیدونم ولی فکر کنم همون حس ششم باشه خیلی دوست دارم ی عالم آگاه پیدا کنم بپرسم

جواب پیدا کردی ب منم بگو خب 😄😄❤️

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب پیدا کردی ب منم بگو خب 😄😄❤️

حتما گلم❤❤❤❤😂😂😂😍✋خب

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
حتما گلم❤❤❤❤😂😂😂😍✋خب

تپش  چند سالته خیلی وقته میبینمت هر وقت الناز گلرخ میبینم یاد تو میوفتم 😄 بهشهریم اومدم ساری آشنا نیستی مطعن باش شایدم ساروی یا بهشهری باشی 😐😀

2728
تپش  چند سالته خیلی وقته میبینمت هر وقت الناز گلرخ میبینم یاد تو میوفتم 😄 بهشهریم اومدم ساری آ ...

28سالمه😢😢نه ما اصالتن گنبد کاووسی هستیم فامیلای پدریم همه گنبدن مادرمم خرم آبادی الان ما غریبیم تو استان ایلامیم😆

از زیر زمین خونه ماد بزرگم صدا اهو ناله میشنیدم جن سال پیش فقطم منو دختر داییم که همسن بودیم میشنید ...

یکی میرفته برنامه میکرده🤣

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

😂😂😂😂😂😂

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست

والا🤣 بچه بودین نمیفهمیدین..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
28سالمه😢😢نه ما اصالتن گنبد کاووسی هستیم فامیلای پدریم همه گنبدن مادرمم خرم آبادی الان ما غریبیم تو ...

اییی اومدی سمت گنبد من سر راهتم بیا خونمون 😍هم سنمی ک من متولد 71م

اییی اومدی سمت گنبد من سر راهتم بیا خونمون 😍هم سنمی ک من متولد 71م

قربونت برم عزیزم.ولی عکستو قبلا دیدم خیلی بی بی فیسی و ماشاءالله خوشگل.ولی من برعکس میزنه چهره ام😢.

قربونت برم عزیزم.ولی عکستو قبلا دیدم خیلی بی بی فیسی و ماشاءالله خوشگل.ولی من برعکس میزنه چهره ام😢.

نه بابا کجام بیبی فیسه 

همه زیبان فقط اعتماد ب نفس داشته باش  دوست داااررررم ❤️❤️❤️❤️

نه بابا کجام بیبی فیسه  همه زیبان فقط اعتماد ب نفس داشته باش  دوست داااررررم ❤️❤️❤️❤️

همچنین گلم😍😙😙😙😙❤❤❤❤

2706