2733
2739
عنوان

خانووم ابله مرغون دربارداری 😭

255 بازدید | 25 پست

بچه هاا من هیچ علائمی ندارم  تو بچگیم یبار گرفتم  امروز ازمایش دادم مثبت شدش  ک ابله مرغون دارم  دکترم میگه ویروس تو بدنت هس مگ میشه اخه ☹ دوقلوهام چی میشه ینی 😞

برای سلامتی توراهیام میشه ی صلوات بفرستید 😍 الهم صلی علی محمد وال محمد           

:/ آبله مرغون فقط یه بار میگیرن

ولی بیماری خطرناکی نیست نترس:)

پدر بزرگم همیشه میگفت : نزار اونی که دوسش داری ازت فاصله بگیره و باهات حرف نزنه،حرف نزدن ادمارو از هم دور میکنه،میگفت هر وقت مامان بزرگم باهاش قهر میکرد در ظرف خیاشورو سفت میکرد که مامان بزرگم نتونه،بازش کنه و مجبور شه، باهاش حرف بزنه،همینقدر عاشق:))♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ویروس تو بدنت هست یعنی چی؟؟

مبتلا شدی الان

یا آنتی بادی داری؟؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2740
ابله مرغون ازمایش نداره که روبلا رو میگی؟

VZV تست آبله اس

روبلا سرخچه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706