2733
2734

مامانم جمعه باید بیمارستان انجام بده 

بهس گفتن عمل سبکیه و صبح بره ظهر مرخص میشه ولی تا ی هفته نباید زیاد کاری انجام بده

اگه انجام دادید چ جوری بود؟ اذیت شدید؟ بعدش درد داشتید؟

آره عمل آسونیه خالم هفته پیش انجام داده اگه مشکلی نداشته باشه مرخصش میکنن عملش ۴۵ دقیقاس نبایدم شلوار تنگ بپوشه بعدشم رحمش درد میگیره بعد عمل که زیاد نیست انشالله که زود  مرخص بشن عزیزم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام نی نی یار خسته نباشی اگه خاطرتون باشه یه کاربر بود به اسم رها ربیعی که تعلیقش کردین بخاطر اینکه دائم تفرقه مینداخت بین زنو شوهرا که شماخانومایی که شاغلین حمال شوهراتونین واین حرفا و توهین میکرد ب زنای شاغل،،الان باکاربری جدید اومده بازم برعلیه زنای شاغل،،تاپیک هاشو بخونید تعلیقش کنید لطفا چون  هدفش معلوم نیست چیه واقعا تفرقه میندازه،

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5    

@elahe1992    

اسمش رها ربیعی بود 

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
سلام نی نی یار خسته نباشی اگه خاطرتون باشه یه کاربر بود به اسم رها ربیعی که تعلیقش کردین بخاطر اینکه ...

شما خییییلی وقته خبر نداری انگار 

من ب جز این دوتا ۱۰ تا کاربری داشتم 😂

سوال پرسیدم 

شما خییییلی وقته خبر نداری انگار  من ب جز این دوتا ۱۰ تا کاربری داشتم 😂 سوال پرسیدم

نی نی خودش تشخیص میده تعلیقت کنه یانه امیدوارم شاغل شی عقده داره خفت میکنه

سلام نی نی یار خسته نباشی اگه خاطرتون باشه یه کاربر بود به اسم رها ربیعی که تعلیقش کردین بخاطر اینکه ...

همونی ک تگش کردی خودش میگف اگه شوهر پولدار داشت سرکار نمیرفت و صبحا با بدبختی میره سرکار چون خوابش میاد

2738
همونی ک تگش کردی خودش میگف اگه شوهر پولدار داشت سرکار نمیرفت و صبحا با بدبختی میره سرکار چون خوابش م ...

اون درامد شوهرش برا زندگی جفتشون کافیه اما از زمان مجردیش شاغل بوده چون مث تو مصرف کننده نبوده 

@elahe1992    

نی نی خودش تشخیص میده تعلیقت کنه یانه امیدوارم شاغل شی عقده داره خفت میکنه

شاعل بودن خوبه در صورتیکه درامد زن مال خودش باشه نه اینکه بار مالی رو دوشش باشه همینی ک تگش کردی پولشو میاره تو زندگی و خودش میگف اگه شوهرم پولدار بود کار نمیکردم 

خودت سرکار ضعف میکنی وخسته ای تو تاپیکات هست

اون درامد شوهرش برا زندگی جفتشون کافیه اما از زمان مجردیش شاغل بوده چون مث تو مصرف کننده نبوده  ...

خودش میگف اگه شوهرم خیلی پولدار بود کار نمیکردم تو تاپیکش ک هر صبح شنبه با بدبختی میره بش گفتن نرو میگف خب ب پولش نیاز دارم 

شاعل بودن خوبه در صورتیکه درامد زن مال خودش باشه نه اینکه بار مالی رو دوشش باشه همینی ک تگش کردی پول ...

خب چ ربطی داره من توخونه ام باشم نزدیک طهر ضعف میکنم چون تا ناهار کلی مونده،،،زنو شوهر مال منو مال تو ندارن این فکر وعقیده پوسیده توعه،تو خودت شغل اداری برات جورشه سه تاگوسفند قربونی میکنی ازخوشحالی معلومه که عقده شده برات

خودش میگف اگه شوهرم خیلی پولدار بود کار نمیکردم تو تاپیکش ک هر صبح شنبه با بدبختی میره بش گفتن نرو م ...

اون کارمند رسمیه با حقوق عالی ومزایا وپاداش وساعت کاری کم،،،مگه خر باشی ک همچین شغلیو از دست بدی ونری

اون کارمند رسمیه با حقوق عالی ومزایا وپاداش وساعت کاری کم،،،مگه خر باشی ک همچین شغلیو از دست بدی ونر ...

خب دلیلی ک گفته بود چرا میرم سرکار دقیقا گف چون ب پولش نیاز دارم 

تو یکی از تاپیکاشم گفته ک حس بدی داره ک شوهرش درامدش کمتر از خودشه

خب چ ربطی داره من توخونه ام باشم نزدیک طهر ضعف میکنم چون تا ناهار کلی مونده،،،زنو شوهر مال منو مال ت ...

در ضمن من ۲۱ سالمه و کاملا امروزی 

طبق منطق شما لابد هیچ اشکالی نداره خانوم هم قسط بده و شوهرش تامین نکنه

2706