2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم ظرف نمیشوره

2755 بازدید | 128 پست

سلام

من تو خونه مادرشوهرم زندگی میکنم خواهر شوهرم دست به هیچ کاری نمیزنه مادرشم که اصلا

به خدا خسته شدم

همه کارها رو دوش.منه

بعد الان خودش و مادرش میخواستن برن بازار قبلش دخترش بستنی درست کرد هرچی بهش گفتم ظرفات رو بشور نشستشون بعدشم بهم توهین کرد و رفت الان زورم میاد ظرفارو بشورم بعدشم باید شام درست کنم

ولی همش وسوسه میشم برم بشورمشون به نظرتون چیکار کنم در ضمن میخوام کمدم رو هم مرتب کنم

یه کلام نشور

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

به هیچ عنوان نشور 

ی بار بااهاشون اتمام حجت کن و تموم

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وقتی خودت قبول کردی عین کلفت باشی راهی نیست

تا خودت نخوای فایده نداره

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

یعنی با خانواده همسرت توی یه واحد هستید؟ آشپزخونه و... مشترکه؟

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔

کمدتو مرتب کن واسه خودتم ی چیزی بپز بخور ظرفاشم بشور اما ب اون ظرفای لعنتی دست نزن

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

نشوریااااا 

دست نزن به هیچی 

بگو کلفت که نیاوردید دور از جون

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

تو عروسی یا کلفت؟😐

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست

نشور . کمدتو بریز بیرون به محض این که اومدن برو مرتب کن که بدونن تو هم کارای شخصی خودتو داری و فقط اونا نیستن که باید به بازار و بستنی خوری و... برسن

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706