2733
2739

دوستان میشه آیا 😂فقط فکریا وگرنه در حقیقت هیچ خبری نیست 😐اگه میشه بی زحمت برام صلوات بفرستین که بشه .ممنونم 🤗

خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ازاین فکرا زیاد میکردم بزرگ‌تر که شدم فهمیدم اینجوریام‌نیس شاید باشه ولی براهمه نه براتعداد محدود که خودشون پدرشون پولداره وبرای خودشون کسی هستن اینجور پسرا میرن دنبالشون اگه نگا کنی هرکی خونه باباش پولداره وتورفاهه خونه شوهرشم‌اونجوریه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2738

منم فکر میکردم  زن مردی میشم که بی نهایت عاشقمه و عاشقانه با هم زندگی میکنیم .. زندگی بدون دعوا و جر و بحث .. ولی نشد ۰😔

کاربر قدیمی هستم .. اسم کاربریم اسمیه که دخترم برای عروسکش گذاشته .. دختر نازنازی 🥰 توضیح دادن نشانه ی ضعف است! وقتی سعی میکنید مطلبی را به کسی که درکی از ان ندارد بفهمانید ، اتفاقی مثل ریختن پارچ اب در یک لیوان می افتد لیوان از نداشتن گنجایش کافی سر ریز میشود ادم ها هم همینطور .. اگر میخواهید همیشه در ارامش باشید انتظارتان از ادم ها به صفر برسانید نه توضیحی به کسی بدهید نه انتظاری داشته باشید ...
من زن کارخونه دار شدم.ولی از بس بد بود بدون مهریه جدا شدم الان زن یک کارمندم.ولی بی نهایت خوشبختم ...

من پول برام مهم نیست اگرم گفتم کارخونه دار دلیل دیگه ای دارم ...منم فقط انسانیت برام مهم .برام دعا کنید آدم درستی خدا بزاره سر راهم 

خدایا شکرت🙏
منم فکر میکردم  زن مردی میشم که بی نهایت عاشقمه و عاشقانه با هم زندگی میکنیم .. زندگی بدون دعوا ...

اخی ..انشالله که زندگیتون روبه راه بشه توکلت بخدا باشه هیچ چیز برای خدا غیر ممکن نیست

خدایا شکرت🙏
2706