2737
2739

پدرشوهرم بساز بفروشه شوهرمم نزدیک ۵۰۰ تومن تو یکی از ساختموناش سرمایه گذاری کرده یعنی باباش گفت این کارو کن خونه رو من واست میگیرم تا بتونی پولتو تا سه سال دیگ چند برابر کنی و خونه بخری 

عروسی هم که اول توافق کردیم جهاز با ما عروسی با اونا 

خلاصه بعد از دوسال لفت دادن که کروناست کروناست گفتیم خب الان میشه یه جشن ۱۰۰ نفره بگیریم و بریم خونمون قبل از محرم اون روز همه میگن عروسی چی شد میگ مرداد میگن خب خونه گرفتی میگ نه میگیریم حالا🥴🥴🥴

منم رک ازش پرسیدم مشکل چیه گفت ساختمون باید فروش بره پول تو دستمون نیست منم گفتم دیگ داره آبروریزی میشه یکی از واحدا رو زیر قیمت بدین بره تا مرداد عروسی بگیرید تا بیشتر از این آبرومون نرفته

بگو منم جون ندارم الان عروس شم

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا ابروتون بره عزیزم باید براساس شرایط خودتون بسنجین بعدشم تو اینجور موارد تو باهاشون حرفی نزن تو به شوهرت بگو اگه از همین حالا تو هر موردی خودت حرف بزنی عادت میکنن بعدا اصلا خوب نیس من از همون اول خواسته هامو به شوهرم میگم اون میره دنبالش بنظر خودم که اینجوری بهتره یه کاریم نخوام بکنم همیشه میندازم گردن شوهرم میگم اون نگفت اون نکرد خودم راحتم

2740
خب راست میگه

نه چون طمع دارن که خیلی گرون بفروشن مشتری میاد نمیفروشن انگار ن انگار پسرشون عقد کردست والا من راضیم پول خودمونو بده ما همه کارمیکنیم باهاش ولی نمیده میگ همه چی باما