2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خنگ جان، سنش زیر سن قانونی هست، اگر مراجعه کنه و مشکل داشته باشه زنگ میزنن. قانون جدیده، وقتی 18 سال ...

چرا توهین میکنی

هیچکی تاحالا همچین قانونیو نشنیده

سنشو ندیدم

just leave me alone
چرا توهین میکنی هیچکی تاحالا همچین قانونیو نشنیده سنشو ندیدم

خب نشنیدی دلیل نمیشه که وجود نداره، خب اگر توهین نمی کردی، توهین نمی شنیدی(چیزی که عوض داره گله نداره).. خوب چشمات را باز کن و ببین

2738

عزیزم به مامانت بگو بزار در جریان باشه تو‌که کار اشتباهی نکردی حادثه بوده. برو معاینه شو شاید سالم باشه با خیال راحت زندگیتو کن .اون دوست عزیز راست میگه چون سنت زیر ۱۸ هست شاید تنها رفتنت کار دستت بده اون وقت واقعا نمیتونی خانواده رو قانع کنی که چرا رفتی شاید تهمت های بدی هم بهت بزنن

😑
عزیزم میتونستم ولی اگه همین جلو بود ک دیگه نیازی نبود مردم ببرن دکتر😒همع خودشون معاینه میکردن منم ...

می تونی معاینه کنی، کی میگه نمیشه؟؟ 

اینه بزار، زاویه هندسه را باز کن... نور بنداز در اینه و دو لبه را باز کن  و نگاه کن ببین شبیه کدوم عکس از مجموعه بکارته! سرچ کن بکارت پاره، شکل اونم هست تو نت... به انگلیسی سرچ کنی عکس های بهتری هم هست

ترجیحم این هس که به مامانت فعلا نگو تا مطمئن نشدی...چون مادره و کلی غصه میخوره و اینجا ایران هست و بقیه اش را خودت بهتر می دونی... بعدم از دوچرخه افتادن هیچوقت باعث پارگی نمیشه

شما چرا همتون کورید، بیو را نگاه کنید 16 سالشه، چرا میخواید بهش دروغ بگید؟؟؟ اگر بره خب همین که گفتم ...

من با همین مشکل تو ۱۷سالگی رفتم سه تا دکتر خودم هیچچچچ اتفاقی نیفتاد فیلم هندیه مگه پلیسو والدینو فلان

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
2706