2737
2734
عنوان

عدسی

77 بازدید | 6 پست

عدسی میخام درست کنم هروقت درست کردم خوب نشده بود اگه دستور خوشمزه دارین بگید ماهم فیضی ببریم

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:

عدسی با عدس ریز خوشمزست

من ک پیاز تفت میدم زردچوبه فلفل سیاه میزنم بعد عدس میریزم و اب میریزم ک بپزه قبلا سیب زمینی نگینی ریز میکردم همراه پیاز تفت میدادم ولی الان ی مدته جو پرک میریزم 

گاهی وقتا ی ق رب تفت میدم میریزم

یبارم گوشت چرخ شده ریختم توش خوشمزه تر شد

مامان سونیام... کاربریم تعلیق شد☹دعاکنید دخترم به ارزوش برسه و خدا خیلی زود بهش خواهر برادر بده🌹اللهم صل علی محمد و ال محمد

من پیاز داغ میکنم فلفل نمک و زردچوبه میزنم عدسی ک شستم میریزم تا جوش بیاد ی سیب زمینی نگینی میکنم میریزم توش اگر عصاره مرغ داشته باشم میریزم اگر نداشته باشم اب قلم میریزم اگرم قرمز دوست داری ی قاشق کوچیک ربم برن لعابم میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پیاز داغ میکنم فلفل نمک و زردچوبه میزنم عدسی ک شستم میریزم تا جوش بیاد ی سیب زمینی نگینی میکنم می ...

اب قلم چیه؟🤔

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:
2731

پیازو سرخ میکنم یک قاشق و نصفی یا دوتا آرد میریزم بو بخوره مزه خامیش بره بعد سیر میریزم زردچوبه و ادویه و مغز لیمو خشک میریزم توش عدس پخته شده با آب میریزم و عصاره مرغ.. جوش ک اومد کم میکنم تا جابیفته

همون عصاره قلم، قلم گاو و میگیری با پیاز میزاری بپزه ی صبح تا شب بعد ابش ژله ای مانند میشه تیکه تبکه ...

ببخشید ولی بازم متوجه نشدم اب قلمو