2733
2734
عنوان

احساس شک

285 بازدید | 58 پست

دوستان من ب شوهرم شک کردم اونروز من مهمونی بودم من جلو تر رفتم شوهرم بعداز سرکار میاد دوش میگیره لباس عوض میکنع میاد شب که اومدیم من اومدم تو اتاق خواب همینطوری نگاه کردم چون شوهرم شلختس ببینم بهم ریخته اتاقو یا نه یه دفه شوهرم گفت بازرسی کردی ببینی من با کسی اومدم خونه یا نه؟؟چرا باید شوهرم ی دفه لین حرفو بزنه من شک کردم چند شب پیش ب شوخی ب شوهرم گفتم تو خونه دوربین گذاشتم یهو گفت اگ دوربین داشتی تا الان صد دفع اورده بودی جلوم؟تازگیا خیلی با دوستاش میره بیرون ظهر ها گاهی اوقات نمیاد خونه میدونم کار داره به چه دلیلی نیومده ولی از اونشب دلشوره دارم

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودشون ماروبه شک میندازن

الان شما بودین شک نمیکردین پس یعنی با کسی درارتباطه 

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  

شاید بهش برخورده ک بعد اون رفتین اتاقو نگاه کردین

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
پرروش نکن

یعنی چی منظورتون واضح بگین

الان شما بودین شک نمیکردین پس یعنی با کسی درارتباطه 

بهش نمیگم....ولی زیرنظردارم

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2738
شاید بهش برخورده ک بعد اون رفتین اتاقو نگاه کردین

اخه اخلاق منو میدونه من همیشه خونرو نگاه میکنم که بهم نریخته باش

بهش نمیگم....ولی زیرنظردارم

قلبم داره میترکه رابطمون کم شده تازگیا حرفش میزنم دادبیداد میکنه

اخه اخلاق منو میدونه من همیشه خونرو نگاه میکنم که بهم نریخته باش

شمادر جوابش میگفتید نه عزیزم نگاه میکنم مرتب باشه

همیشه ظاهرتو حفظ کن وقتی چیزی ندیدی چرا بیخودی یه چیزی رو میگی حالا به شوخی یا هرچی

دلم فقط آرامش میخواد... 
والا من مجردم ولی میدونم وقتی با ی مرد درباره این چیزا حرف بزنی پرو میشه و جذب این کارا میشه

عزیزم اگه چیزیم نگم که فک میکنه با دسته کورا طرفه

قلبم داره میترکه رابطمون کم شده تازگیا حرفش میزنم دادبیداد میکنه

بروش بیاری فقط ازش یه دروغگوی قهارمیسازی

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2706