2737
2734
عنوان

فلورا تاجیک رو کسی میشناسه؟

347 بازدید | 5 پست

سلام دوستان

من پلی کیستیک هستم

بهم گفتم یه ماما به اسم فلورا تاجیکتوی اینستا هست 

برم تحت نظرش

میخواستم ببینم کسی ایشون رو میشناسه؟ یا تحت نظرش بوده؟

لطفا برای حاجت دلم یک صلوات میفرستید

سلام عزیز شما زیر نظر دکتر تاجیک اصلاح سبک کردید؟ من لایوهای دکتر تاجیک رو تازه دیدم، و قصد دارم ک اصلاح سبک بشم، چند سوال داشتم یکی اینکه روغن مالی زیر شکم کی باید انجام بدیم؟ و اینکه من قرص تیروییدم میخورم باید ادامه بدم یا نه؟ چه مکمل هایی شما استفاده میکنید؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

دوستان من پلیکیستیک بودم و ۴سال و خورده ای اقدام کردم برای بارداری و زیر نظر دکتر بودم و دارو استفاده کردم و نشد. .خدایاااااا شکرت منم با اصلاح سبک باردار شدم،ان شاالله روزی همه ی منتظرا،عزیزان برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه صلوات بفرستید،ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز شما زیر نظر دکتر تاجیک اصلاح سبک کردید؟ من لایوهای دکتر تاجیک رو تازه دیدم، و قصد دارم ک ا ...

قرص تیروییدم قطع کن بخاطر پلی کیستیک بودن کم کاری گرفتی اگر اصلاح سبک کنی اونم درست میشه

2731
روغن مالی قبل پیاده روی یا قبل خواب باید انجام بشه 

ممنون عزیزم از پاسخگوییتون

دوستان من پلیکیستیک بودم و ۴سال و خورده ای اقدام کردم برای بارداری و زیر نظر دکتر بودم و دارو استفاده کردم و نشد. .خدایاااااا شکرت منم با اصلاح سبک باردار شدم،ان شاالله روزی همه ی منتظرا،عزیزان برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه صلوات بفرستید،ممنونم